Vildan Atasever Muhteşem Yüzyıl Kösem’i karıştırmaya geliyor!

#1
Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 17. bölümünde ünlü oyuncu Vildan Atasever , Hümaşah Sultan rolüyle katılacak ve sarayı karıştıracak.
Star TV’de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 10 Mart Perşembe akşamı 17. bölümüyle ekranlarda olacak. Muhteşem Yüzyıl Kösem 17. bölümde diziye ortalığı karıştıracak yeni bir karakter katılıyor. Ünlü oyuncu Vildan Atasever Hümaşah Sultan olarak dizide rol almaya başlayacak. Safiye Sultan’ın kızı olan Hümaşah Sultan, yıllar sonra saraya geri dönecek. Hümaşah’ın gelişi sarayda dengeleri değiştirecek. Kösem’in sarayda baş etmesi gereken yeni biri vardır artık. Üstelik bu kez asil kandan bir sultan.
Muhteşem Yüzyıl Kösem’de bu hafta düğüm çözülüyor!Vildan Atasever Muhteşem Yüzyıl Kösem’i karıştırmaya geliyor!
Handan ve Derviş arasındaki gizli ilişkiyi öğrenen Halime, haremi birbirine katıyor. Halime’nin oyunuyla Kösem ve Handan karşı karşıya geliyor. Kösem, Derviş Paşa’nın sonunu getirecek kanıtın peşine düşüyor ve gördükleri karşısında büyük bir şoka uğruyor! Safiye Sultan kız kulesinde hapis hayatı yaşarken, tek umudu kızı Hümaşah Sultan saraya geliyor.Vildan Atasever Muhteşem Yüzyıl Kösem’i karıştırmaya geliyor!İskender, ailesinin izini bulmaya çalışırken, saraydan biri kayıp şehzade hakkındaki gerçeği öğreniyor.Zülfikar ve Kösem’in kendisinin peşinde olduğunu anlayan Derviş Paşa tehlikeli bir hamle yapıyor. Şehzade Mustafa’nın anne özlemi gitgide artıyor.Kösem, ilk kez Sultan Ahmed’in emrini hiçe sayıp bir karar alıyor.Ancak felaketle sonuçlanan bu karar onu hiç beklemediği bir gerçekle yüzyüze getiriyor.Kösem’in sırrını bildiğini öğrenen Handan, paniğe kapılıp korkunç bir hata yapıyor!Bu hataya öyle biri şahit oluyor ki Handan geri dönülmez bir yola giriyor!Vildan Atasever Muhteşem Yüzyıl Kösem’i karıştırmaya geliyor!
Handan ve Derviş arasındaki gizli ilişkiyi öğrenen Halime, Handan ve Kösem’i karşı karşıya getirecek zekice bir oyun kurar. Handan gerçekleri örtbas etmeye çabalarken, Kösem adım adım Handan’ın sırrına yaklaşmaktadır.
Derviş Paşa ile ilgili kuşkuları artan Kösem, Mehmed Giray’la birlikte Derviş’in sonunu getirecek kanıtın peşine düşer. Karşısına çıkan kişi Kösem’i şaşkına çevirir. Ancak gerçekleri ortaya çıkarmak sandığı kadar kolay olmayacaktır.
Safiye Sultan’ın kızı Hümaşah, yıllar sonra saraya geri döner. Onun gelişi sarayda dengeleri değiştirecektir. Kösem’in sarayda baş etmesi gereken yeni biri vardır artık. Üstelik bu kez asil kandan bir sultan.
Payitahta dönen İskender, ailesinin izini bulmaya kararlıdır. Sultan Ahmed’in İskender’e verdiği görev, onu her yerde izini aradığı annesinin yanına götürecektir.Saraydan biri ise kayıp şehzade hakkındaki gerçekleri öğrenmeye çok yaklaşmıştır.
Kösem, Handan ve Derviş arasındaki gizli ilişkiyi öğrenir. Öyle bir şahidi vardır ki Handan gerçekleri inkar edemeyecektir. Kösem’le yüzleşen Handan, kontrolünü kaybeder ve geri dönülmez bir hata yapar. Muhteşem Yüzyıl Kösem, heyecan dolu yeni bölümüyle Star’da..


tvaktuel

İlginizi Çekebilir
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 04:33 .