Siyah Beyaz Aşk: Güzelin aynası çirkini karanlıktan çıkardı!

#1
Her insanın kaderini ayna bellediği bir zaman vardır. Karanlık veya aydınlık tarafta ol, bu hiç değişmez. "Benim dünyam budur!" der, kabullenirsin. Can yakarsın, can alırsın, zulmedersin, zalim olursun ama kendi bataklığının içine, senden olmayanı çekmezsin. Yeter’in de bir zamanlar çocuk Ferhat’a söylediği gibi, "Kaderine katlanmayı bileceksin". Eğer kaderin hükmünü mühür olarak sayarsan, ömrün kaderine mahkum geçer. Çirkin de bir gün, güzeller güzeli Güzel'e aşık olmayı beklemezdi ama oldu. Güzel, ona tutkun olan bu Çirkin’e alışacağını, onu seveceğini düşünmezdi ama oldu. Güzel'in sevdiği Çirkin değildi ki, Çirkin’e tuttuğu aynada gördüğü suretti.
Siyah Beyaz Aşk: Güzelin aynası çirkini karanlıktan çıkardı!
Fotoğraf: Siyah Beyaz Aşk Twitter Hesabı Ferhat bunca yıl hep yanlış aynalara bakmış çünkü ona doğru aynaya tutacak birini bulamamış. Ardın karanlık olursa yüzün aydınlık olmazmış. Gölgeler insanın bastığı adım olur ve neyse onu gösterir. Ferhat’ın kendini örselediği, girilmez levhasıyla gelenlere kapattığı bir dünyası varken; kendi elleriyle bu dünyaya soktuğu Güzel, onun duvarlarını tuğla tuğla yıktı. Sevmeyi bilmeyen insan, sevilmeyi tatmamış insandır. Sevdiğini kaybetmiş insan, onda bulduğu sevgiyi kimsede bulamayacağını düşünen insandır. Ferhat’ı bu dünyada olduğu gibi seven, çıkarları için oradan oraya sürüklemeyen tek insan Berber Necdet’miş. Baba gibi baba... Gel gör ki, çevresi sırtlanlarla dolu bu aslanın gücü, zalimliğin kudretinden, gecenin karanlığından gelirken, Aslı ona hiç bilmediği bir dünyanın kapısını açtı. Ferhat önce o dünyanın içinde kayboldu, kırdı döktü parçaladı ama o da Aslı’nın tuttuğu aynada kendini görmeyi başardı. Aslında Ferhat ne çirkin ne de karanlık biri, Ferhat ona uzanan ellerin hançerli olduğunu görmeyecek kadar karanlıkta kalmış biri… Büyümekten kastım fiziksel olan, yoksa Ferhat’ın kalbi hala büyümeyi bekleyen küçük bir çocuk...
Siyah Beyaz Aşk: Güzelin aynası çirkini karanlıktan çıkardı!
Fotoğraf: Siyah Beyaz Aşk Twitter Hesabı Aşk, insanı ikiyken bir yapar. Ferhat Aslı’nın yanında ayarlarını düzeltirken öyle bir ağ ile sarılmıştı ki, fabrika ayarlarında kalmak kolay değildi. Fark ettiyseniz Ferhat sözünün çiğnenmesine, Handan tarafından dalga geçilmesine, Namık’ın laf sokmalarına rağmen hiçbirinin kafasına sıkmadı. Çünkü onun omuzlarında, kulağına ne yapması gerektiğini söyleyen bir melek vardı. Geçen hafta Ferhat’ın Aslı’sını yazmıştım ya, işte bu hafta da Aslı’nın Ferhat’ını izledik. Onu durduran, doğru aynayı tutan, şaşkın bir aşığa çeviren, sakladığı sevgiyi kozasından çıkaran bir Ferhat izledik.
Siyah Beyaz Aşk: Güzelin aynası çirkini karanlıktan çıkardı!
Fotoğraf: Kanal D Cüneyt kurduğu hain planın ağına kendi düştü. Taş evde Ferhat ile Aslı’yı öldürmeyi başaramayınca, Namık’ın saldığı ölüm korkusuyla Özgür ve Aslı’yı kaçırttı. Sözde herşey planladığı gibi gidecekti. Özgür’e karşılık beş milyon dolar istenilecekti, Yiğit Namık’a mecbur kalacaktı, Namık’ta kötü kalpli bir zalimken kahraman olacaktı ama çark planlandığı gibi dönmedi. Cüneyt’in en kötü yanı erken seviniyor olması. Cüneyt kendi adamlarının ihanetine uğradı ve Namık’ın gerçekten beş milyon doları gitti. Ferhat ise gerçek bir ağabey gibi Yiğit’e kol kanat geldi. Yiğit düştüğünde Ferhat tuttu, Yiğit ağladığında Ferhat teselli etti. Özgür’ü kurtarmak için bir oldular. Kardeşin kanındır, söküp atamazsın. Yanlışı yanlışın olur, günahı günahın olur, acısı acın olur. Ferhat Yiğit’in her zaman yanındaydı da Yiğit bir türlü Ferhat’ın uzattığı ele tutunamadı. Bir tarafta kanun adamı, diğer tarafta kanunları çiğneyen suçlu kardeşi… Namık kendi kurduğu cehennemine Ferhat’ı bekçi ederken, iki kardeşin kaderini de değiştirmişti.
Siyah Beyaz Aşk: Güzelin aynası çirkini karanlıktan çıkardı!
Fotoğraf: Kanal D "Sonunda masalımız mutlu sonla bitti, aşk dillendi, yürekler konuştu!" derken, Cem’in vurulması Ferhat ile Aslı’nın masalını bıçak gibi kesti. Her zaman Ferhat’ın karanlık dünyasından sıyrılmasını söyleyen Cem, yine onun karanlık dünyasındaki zalimlerin kör kurşununa hedef oldu. Bu hafta Cem Aslı’ya "Bin şu arabaya gidelim!" dediğinde Aslı Ferhat’ın kalbinde kalmayı tercih etmişti. Şimdi Cem vuruldu, vurulmadan önce de Cüneyt’i gördü. Cem yaşarsa Cüneyt ifşa olur. Sanmıyorum ki Cüneyt Cem’in söylemiyle yakalansın. Ferhat ile Aslı’nın masalı hep imkansızlıkla savaşmıştı. Mutlu oldum dedikleri an tepelerinde kurşun yağıyordu, birileri vuruluyordu. İşte Cem bu silsileye kurban gitti.
Siyah Beyaz Aşk: Güzelin aynası çirkini karanlıktan çıkardı!
Fotoğraf: Kanal D Aslı ağabeyinin sözünü dinlemediği için, ona karşı duyduğu vicdan azabını pişmanlığa çevirecek mi? Yoksa o da bir intikam meleği mi olacak? Aslı her şeyi Cem’in hayatta kalması için yapmıştı. Ferhat’la, ağabeyine bir zarar gelmesin diye evlendi ama sonra katil diye zorla evlendiği bu adama aşık oldu ve ağabeyine karşı aşkını savundu. Aslı günlerce kendiyle savaştı, şimdi de Ferhat’la savaşı başlıyor. Aşk rüzgarını bu sefer soğuk estirmeye başladı. Hatta Ferhat’ın üflemesindeki nefesten bile daha hızlı...
Siyah Beyaz Aşk: Güzelin aynası çirkini karanlıktan çıkardı!
Fotoğraf: Kanal D Siyah Beyaz’ın masumiyetine karıştı. Aslı siyahın karanlığında kaybolmaya başlayacak mı? Acı, insanın karakterini yeniden doğurur. Cem’e sıkılan o kurşun Aslı’nın kalbine sağlandı. Aslı ve Ferhat’ın aşkına sonsuz bir güvenim var, çünkü onlar en sert dalgaları karanlık ve soğuk gecelerde atlatmayı başardılar. Aslı ve Ferhat için acı ancak, onları güçlendirecek bir kamçı olabilir. Aşkın güneşi, her gece yeniden doğmak için batar ve bu hiç değişmez.noluyo

İlginizi Çekebilir
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 04:11 .