Yedigöller'de balık tutmak çok keyifli!
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 12-05-2012, 12:29 #1

For Answers

ÖZEL ÜYE

Yedigöller'de balık tutmak çok keyifli!Yedigöller'de balık tutmak çok keyifli!

Yedigöller isminden de anlaşılacağı üzere 7 adet gölden oluşan cennet gibi bir yerdir.

Yedigöller’de bulunan göllerYedigöller'de balık tutmak çok keyifli! kayan kütlelerin vadilerin önünü kapatması ve suların burada birikmesiyle oluşmuştur. YedigöllerYedigöller'de balık tutmak çok keyifli! 1965 yılında Milli Park ilan edilmiştir.

Yedigöller birbiri ardına sıralanmaktadır ve isimleri SazlıgölYedigöller'de balık tutmak çok keyifli! İncegölYedigöller'de balık tutmak çok keyifli! KüçükgölYedigöller'de balık tutmak çok keyifli! DeringölYedigöller'de balık tutmak çok keyifli! BüyükgölYedigöller'de balık tutmak çok keyifli! Kurugöl ve Seringöl'dür.
Yedigöller hafta sonu kaçamağı için oldukça ideal bir yerdir. Göl çevresinde dolaşmak ve doğa fotoğrafları çekmek çok keyiflidir. Bolu’ya 42 km. mesafedeki bu cennet İstanbul’dan 4-4Yedigöller'de balık tutmak çok keyifli!5 Ankara'dan ise 3-3Yedigöller'de balık tutmak çok keyifli!5 saat uzaklıktadır.

Yedigöller yer altından birbirine bağlıdır. Bu nedenle balıkçılık için de uygundur. Ancak olta balıkçılığına sadece Nisan-Kasım ayları arasında izin verilmektedir. Yani balık tutmaktan hoşlanıyorsanız oltanızı kapıp muhteşem bir doğanın içinde balık tutabilirsiniz.Benzer Konular

Görüntüleme:1182, Cevaplar:1

İlginizi Çekebilir >
Alt 21-06-2012, 14:40 #2

üⓣⓞⓟⓘⓚ

ÜtopiK


balık tutmak heryerde keyifli dir

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 00:21 .