Yedigöller'de balık tutmak çok keyifli!

#1
Yedigöller'de balık tutmak çok keyifli!

Yedigöller isminden de anlaşılacağı üzere 7 adet gölden oluşan cennet gibi bir yerdir.

Yedigöller’de bulunan göllerYedigöller'de balık tutmak çok keyifli! kayan kütlelerin vadilerin önünü kapatması ve suların burada birikmesiyle oluşmuştur. YedigöllerYedigöller'de balık tutmak çok keyifli! 1965 yılında Milli Park ilan edilmiştir.

Yedigöller birbiri ardına sıralanmaktadır ve isimleri SazlıgölYedigöller'de balık tutmak çok keyifli! İncegölYedigöller'de balık tutmak çok keyifli! KüçükgölYedigöller'de balık tutmak çok keyifli! DeringölYedigöller'de balık tutmak çok keyifli! BüyükgölYedigöller'de balık tutmak çok keyifli! Kurugöl ve Seringöl'dür.
Yedigöller hafta sonu kaçamağı için oldukça ideal bir yerdir. Göl çevresinde dolaşmak ve doğa fotoğrafları çekmek çok keyiflidir. Bolu’ya 42 km. mesafedeki bu cennet İstanbul’dan 4-4Yedigöller'de balık tutmak çok keyifli!5 Ankara'dan ise 3-3Yedigöller'de balık tutmak çok keyifli!5 saat uzaklıktadır.

Yedigöller yer altından birbirine bağlıdır. Bu nedenle balıkçılık için de uygundur. Ancak olta balıkçılığına sadece Nisan-Kasım ayları arasında izin verilmektedir. Yani balık tutmaktan hoşlanıyorsanız oltanızı kapıp muhteşem bir doğanın içinde balık tutabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir


#2
balık tutmak heryerde keyifli dir
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 16:38 .