Sörf cenneti Alaçatı
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 08-07-2012, 18:27 #1

Derinkoma

Mutsuz.

Sörf cenneti AlaçatıSörf cenneti Alaçatı

Ege'deki önemli tatil beldelerinden AlaçatıSörf cenneti Alaçatı "bir sörf cenneti" olarak ilan edildi. İngiliz The Times gazetesiSörf cenneti Alaçatı "Bir zamanlar çok sakin bir balıkçı köyü olan AlaçatıSörf cenneti Alaçatı keşfedilince sörfçü cenneti oldu" dediği haberindeSörf cenneti Alaçatı "Rüzgar sayesinde AlaçatıSörf cenneti Alaçatı dünyanın başlıca sörf destinasyonlarından biri haline geldi" ifadesini de kullandı.

İngiltere'nin önde gelen gazetelerinden The TimesSörf cenneti Alaçatı "Rüzgarı Yakalamak için Türkiye'de" başlıklı haberinde Alaçatı için "Bir zamanlar çıplak bir körfeze bakanSörf cenneti Alaçatı rüzgarlar tüm güçlü estiğiSörf cenneti Alaçatı çok sakin bir balıkçı köyü AlaçatıSörf cenneti Alaçatı rüzgarlarının sayesinde keşfedilince bir sörfçü cenneti" haline geldiğini yazdı.

"Sörf genellikle 30 mil saatte estiğiSörf cenneti Alaçatı 10 bin nüfuslu balıkçı ve tarım kasabasını tamamen değiştirdi” denildiği haberdeSörf cenneti Alaçatı Alaçatı’da geçen hafta sonunda düzenlenen Profesyonel Sörfçüler Derneği Şalom Dünya Kupası yarışmalarına 30 ülkeden 64 erkek ve 19 kadın sporcunun katıldığıSörf cenneti Alaçatı yarışmaların 7 bin 500 hayran tarafından izlendiği kaydedildi.

"Rüzgar sayesinde AlaçatıSörf cenneti Alaçatı dünyanın başlıca sörf destinasyonlarından biri haline geldi" ifadesi de kullanıldığı haberde AlaçatıSörf cenneti Alaçatı başlıca sörf merkezleri Canary Adaları ve Cape Verde’ye yakın bir konumda bulunduğuna dikkat çekildi.
The Times haberinde Alaçatı’nın potansiyelinin iyice anlaşılmaya başladığı 1990 yıllarının sonundan bu yana kentte 10 sörf okulunun açıldığınıSörf cenneti Alaçatı burada sporunSörf cenneti Alaçatı Alaçatı’nın 2004 yılında Avrupa sörf şampiyonasına evsahipliği yapması ile iyice ivme kazandığını vurguladı.Benzer Konular

Görüntüleme:636, Cevaplar:0

İlginizi Çekebilir >
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 23:39 .