Game Of Thrones
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 05-06-2016, 23:17 #201

Amour.

Her şeye Fransız.


Hangi sitelermiş onlar?
Google'da arattığımda bile hiçbir şey çıkmıyor artık.

Alt 05-06-2016, 23:27 #202

Burak

Mühendis Bey


vay be tr altyazıları harbiden silmişler, orjinalleri kalmış, neyse ki her bölümü indiriyordum.


GOT 6. sezon altyazılı satılır asdfgfhjkglh
Game Of Thrones

Alt 08-06-2016, 12:49 #203

Büşra

Ciao Bella


Teoriler yavaş yavaş çıkıyor gibi lynna goruşleri falan
Stoneheart bu sezon vardır inşallah be tek beklediğim şey cCc LADY STONEHEART cCc kfdl
Starklar bu ilişkinin beşiri oldu resmen hey gidi koca harmandalı ned stark hey

Alt 09-06-2016, 17:48 #204

kleopatra.

Forum Üstadı


Cumhuriyet'te yer alan habere göre; HBO tarafından yapılan açıklamaya göre, dizinin 6. sezonunun finali bugüne kadarki en uzun Game of Thrones bölümü olacak. Önümüzdeki haftalarda yayınlanacak olan yapımın final bölümü 69 dakika olacak.
Jon Snow ve Ramsey Bolton'un rekabetinin yaşandığı sahne süresi de 9. bölüm de uzatıldı. İkilinin Winterfell için vereceği mücadele bölümünün süresinin de 60 dakika olacağı açıklandı.
Game Of Thrones

Alt 14-06-2016, 03:51 #205

NecatiEmre

Forum Üstadı


El kadar kızı bıçaklattırıyorsunuz ya Arya Star'ın askerleriyiz :P İntikamı fena olacak!
Yönetici Bunu beğendi.

Alt 20-06-2016, 17:07 #206

cynthia

pierrot the clown


Petyr Baelish'in kurtarıcı havasını sezonlar öncesi sezinlemiştim, rüyamda bana da kahramanlık yapmıştı, o yüzden hakkını ödeyemem. yani.. bir geçmişimiz var.. tekrardan öbbb beni baelish.
Amour. Bunu beğendi.

Alt 23-06-2016, 13:21 #207

NecatiEmre

Forum Üstadı


Ramsay Bolton'da gitti. Hayır diziyi çok canlı tutuyordu. Yazık oldu adama , şimdi millet kime kin güdecek ? Ölümü erken oldu diye düşünenlerdenim. Daha ekmek çıkardı ondan ama olsun , illaki psikopat biri daha çıkar.

Alt 24-06-2016, 23:49 #208

dystopia.

Bizden Biri


Son bölümü ne kadar abarttılar öyle yahu.

Savaş sahnesi efsaneymiş de, bir şeyler bir şeyler.
Game of Thrones izliyorsun, Kara Murat'ın savaş sahnesine benzer bir şey mi bekliyordun?

He bu arada Stark'ların oğlanları hep tırt.


Alt 29-06-2016, 13:35 #209

Burak

Mühendis Beybu sezon bana yetmedi, diğer sezonda da neler olacağı net gibi

Alt 30-06-2016, 20:27 #210

kleopatra.

Forum Üstadı


Microsoft, Game of Thrones hayranlarını etkilemek için yeni ve sürpriz hamlesini yaptı!

Game Of ThronesAlt 02-07-2016, 14:13 #211

cynthia

pierrot the clown


^^ = 1) az çok film/dizi müziklerini izleme psikolojisi ile takip eden biri, ilk dakikaların sahne açılışında lağım dincilerin başına ne geleceğini tahmin etmiştir, ağzı kulaklarına varmıştır, işte şimdi mıçtınız heyecanıyla da bölüm sonunu göze kadar ulaşan gülümsemeyle getirmiştir. darısı türkiye'nin başına diyerek, mükemmelin doruğunda olan şarkıyı sizinle de paylaşayım: ramin djawadi - light of the seven.
2)
baelish, öbb beni derken sansa'yı kastetmemiştim, tabii bölüm sonu canavarı olan jon snow intikamımı dilimlik aldı.
3) khaleesi = memişlerine sağlık diyelim artık söylenecek söz yok, her sezon finalini seninle, görkeminle ve sana özel müzikleriyle bitirmeleri bu köstebek pisinin gözünden kaçmadı, dizi finalinin de nasıl biteceğini az çok siz sezin.
4) arya = kaç sezon önce o kılıcı bir yere gömmüştün, kaç sezon geçti, ben her bölüm, her saniye manyaklar gibi o kılıcı düşündüm, 'gösterilen her şeyin bir amacı vardır' bilinciyle izlemeye devam ettim, yanıltmadın beni, saçlarını karıştırıp öpücük kondurdum farzet.
5) lyanna mormont = benim sevgi belirteci kelimelerimden biri de bıcırıktır, seni seviyorum bıcırık küçük kraliçe.

Game Of Thrones

bu adamın da hakkından gelmeni ummak çok mu wonderland olur? :''''''(((

(her şey ^^ bu ifadenin etrafında dönmüştü, mıçiyim sana corciymik)
^^ notu = birisi bir konuyu açıklamış açıklamış sonra bu ifadeyi iliştirmiş, en son mutlu olunca konuluyor galiba demişti, onu bana bulun.
Amour. ve Burak Bunu beğendi.

Alt 08-07-2016, 14:10 #212

Burak

Mühendis Bey


Game of Thrones / Season 6 Soudtrack 03 - Light of the Seven

Alt 14-09-2016, 21:05 #213

kleopatra.

Forum Üstadı


Game Of Thrones


Efsane diziGame of Thrones, korsan rekorlarına bir yenisini daha ekledi!Düzenli olarak her sene "illegal indirilme" birincisi olan popüler diziGame of Thrones (Taht Oyunları), dört sene üst üste birinci olmasının ardından şimdi de tüm zamanların korsan olarak en çok indirilen dizisi olma unvanını elde etti.
HBO'nun popüler fantezi ve drama serisi Game of Thrones, bölüm başına sayılan yaklaşık 14,4 milyon yasadışı indirmeyle Guinness Dünya Rekorları listesine girmeyi başardı. Bu rekorla yetinmeyen yabancı dizi, bir televizyon dizisinin bir sezonda aldığı Emmy Ödülleri rekorunu da, beşinci sezon için verilen 12 ödülle kırdı.
Bu sene altıncı sezonunu tamamlayan dizinin inatçı hayranları, onu sonraki sezonlarda da yeni rekorlara taşıyacak gibi görünüyor.


Bu dizi her şeyi hak ediyo

Alt 26-06-2017, 14:23 #214

` baLım.

Beşiktaş.


Game of Thrones nerede kalmıştı?
. Ellaria Sand ve Sand Snakes Doran Martell’e suikast düzenleyerek Dorne’un hakimiyetini ele geçirdi
Game Of Thrones
Altıncı sezonun ilk bölümünde Ellaria Sand’in Doran Martell’e suikast düzenledi ve Sand Snakes Doran’ın varisi Trystane’ı da öldürdü. Sezon sonunda ise Varys’in arabuluculuğu sayesinde gerçekleşen Ellaria ve Olenna Tyrell görüşmesinin ardından Dorne Daenerys’le Lannisterlar’a karşı ittifak görüşmeleri yapıyordu.
2. Euron Greyjoy kardeşini öldürdü ve Iron Islands’ın (Demir Adalar) hakimiyetini ele geçirdi
Game Of Thrones
Euron Greyjoy Demir Adalar’a geri döndü ve ikinci bölümde kardeşi Balon’u öldürerek, adanın kontrolünü ele geçirdi. Bu gelişme adaların dengesini tamamen değiştirdi ve Yara’nın adaya yeni dönmüş olan Theon’la birlikte adanın en iyi gemilerini de alarak kaçmasına neden oldu. Yara nihayet kendini, gemilerini ve adamlarını Euron’u öldürme sözü veren Ejderhaların Annesi Dany’nin emrine verdi. Böylece Dany savaşını kazandığında Demir adaların özgürlüğe kavuşması ve tahta Yara’nın oturması hususunda anlaşmaya varıldı.
3. Ak Yürüyenler’i (the White Walkers) Ormanın Çocukları (The Children of the Forest) yaratmış
Game Of Thrones
Bran’in Üçgözlü Kuzgun (Three-Eyed Raven) sayesinde keşfettiği ve izleyicinin de bu sayede öğrendiği üzere, Ak Yürüyenleri Ormanın Çocukları yaratmış. Kendilerini İlk İnsanlardan korumak isteyen Ormanın Çocukları’na kızmak pek adil olmasa da böylece en azından Night King’in kim olduğunu görmek mümkün oldu.
4. Mereen’de bambaşka bir hikaye izledik
Game Of Thrones
Altıncı sezonun belki de en sıkıcı sahnelerinin Meereen’de geçtiğini ve bunun sadece Tyrion’u ekranda tutmaya yönelik bir çaba olduğunu düşünenlerin sayısı az değil. Diğer yandan Dany’nin Dothraki’lerin yönetimini ele geçirme çabaları da izleyicilerin ilgisini çekmemiş görünüyor. Game of Thrones izleyicilerinin onda dokuzu bu sahnelerin daha çok Tyrion’la ilgili olduğunu düşünmekte. Yine de Tyrion, Varys, Grey Vorm ve Missandei arasında politika ve kölelik üzerine yapılan konuşmaların dikkat çektiğini belirtmek gerek.
5. Jaime Riverun’ı Blackfish’ten geri aldı
Game Of Thrones
Catelyn Stark’ın amcası Blackfish’in Tully’lerin ata evini ele geçirmesi ve hemen ardından başında Jamie olan Lannister ordusuna yenilmesi o kadar da hatırlanacak birşey gibi gelmiyor kulağa. Ancak bu hikayenin Jamie ve Brienne’i yeniden bir araya getirdiğini unutmamak lazım. Üstelik Brienne’in görevi Blackfish’i Winterfell’i geri alma amacındaki Sansa’ya yardıma ikna etmekti ki, pek başarılı olduğu söylenemez. Yine de Jamie ve Brienne’i bir arada görmeyi seven izleyicilerin hayal kırıklığı yaşamadığını belirtmek lazım.
6. Sam nihayet Oldtown’a (Hisar) vardı
Game Of Thrones
Geçtiğimiz sezon Jon’un en yakın arkadaşı Samwell Tarly, Hisar’da eğitim alıp bir üstad olmak için yola çıkmış ve yanına Sam Jr. ve Gilly’i de almıştı. Bu yolculukta Sam’in ailesine anlık bir bakış atsak da, onların tahmin ettiğimiz kadar b*ktan olmaları dışında hikayeye katkıları olmadı. Tabii Sam’in sonunda kendi ayakları üzerinde duran ve baş kaldırabilen bir erkek haline gelişini görmek güzeldi. Sam ve Gilly ise sezon finalinde nihayet Hisar’a vardılar. Hisar’ın anlatıldığı kadar muhteşem olduğunu rahatlıklar kabul edebiliriz.
7. Jon Melisandre’nin Shireen’e ne yaptığını öğrendikten sonra Melisandre’yi kovdu
Game Of Thrones
Melisandre altıncı sezonun başında Jon’u ölümlerden geri getirip onun “Vadedilen prens” olduğunu iddia etmiş olsa da Stannis’e hizmet ederken yaptıklarının bedelini ödedi. Melisandre’nin davası uğruna öldürüp yaktığı insanlar Jon için geçilmemesi gereken bir sınırı temsil etmiş olsa gerek, olan biteni öğrenir öğrenmez Kırmızı Rahibesini kovdu. Tabii bu arada bu rahibelerin Westeros’un her yanına dağıldıklarını ve kendi “vadedilen prens/prenseslerini” buldukları da not düşülmeli. Tıpkı Dany’e vadedilen kişi olduğunu söyleyen Volantis gibi.
8. Bran ve Meera Benjen Stark tarafından kurtarıldı
Game Of Thrones
İlk sezondan bu yana merak edilen sorunun yanıtı da böylece alınmış oldu. Benjen Stark öldü fakat Ormanın Çocukları o bir Ak Yürüyen’e dönüşmeden evvel kalbine bir ejder-camı soktular. Böylece o da Hodor’un ölümünün ardından Ak Yürüyenler’le karşı karşıya kalan Bran ve Meera’yı kurtardı. Anlaşılan Ak Yürüyenler’in Westeros’a girmesine izin vermeyen büyü ne menem şeyse Benjen’in de Duvar’dan içeri girmesini engelliyor. O nedenle de kendisi Duvar’ın kuzeyinde münzevi hayatı yaşamakta.
9. Bran geçmişe müdahale edebiliyor
Game Of Thrones
Bran Üç-gözlü Kuzgun’dan (Three-Eyed Raven) eğitim alırken geçmişte yaşanan olaylara müdahale edebileceğini acı bir biçimde öğrendi. İlk önce Neşe Kalesi’nde (Tower of Joy) genç Ned Stark’a seslenen ve ondan tepki alan Bran daha sonra genç ve sağlıklı Hodor’un bugün tanıdığımız harika kalpli fakat eksik akıllı haline gelmesinden kendisinin sorumlu olduğunu öğrendi. Ve tabii ilk sezondan son bölüme kadar merak edilen “Hodor” kelimesinin de “Hold the door”un bir versiyonu olduğu izleyiciyle paylaşıldı. Hodor’un öldüğünü söylememe gerek bile olmadığını düşünüyorum.
10. Dany Daario’yu kimseye bağlanamayacağı bahanesiyle Meereen’de bıraktı
Game Of Thrones
Dany altıncı sezonun sonunda Westeros’u işgal niyetiyle yola çıktığında, seksi aşığı Daario Naharis’i geride bıraktı. Evlilik yoluyla da kendisine güçlü müttefikler edinebileceğini düşünen Dany’nin bu kararı pek şaşırtıcı olmasa da, Daario’nun mutlu olduğu söylenemez. Ama bu gibi durumlarda dikkat edilmesi gereken Kraliçe’nin ne istediği olduğuna göre, Dany’nin kararından mutsuz olduğunu söylenemez.


birdizihaber

Alt 26-06-2017, 14:26 #215

` baLım.

Beşiktaş.
Game Of Thrones


7.Sezon Posteri.
waaaaaao

Alt 17-07-2017, 10:53 #216

Amour.

Her şeye Fransız.


Ve başladık.
Arya ile olan o açılış tek kelime ile müthişti.
Ve Khaalesi ile olan o kapanış.

Alt 20-08-2017, 22:49 #217

Burak

Mühendis Bey


Ne spoiler yedim bu bölümde ya. Yanlışlıkla facebook'a tıklayınca sıçıyor ortalık

Game Of Thrones


bu sezon bitmesin ya

Alt 23-08-2017, 20:45 #218

Emek.

Deneyimli


Finale hazır mıyız genççleeer

Alt 29-08-2017, 18:56 #219

Büşra

Ciao Bella


8. Sezon sizan senaryoyu okudugumdan bari allah belanizi versin diye geziniyorum

Alt 16-10-2017, 23:16 #220

SPACEMAN

Deneyimli


8. sezon sızan senaryosu kesinlikle fake.
Neden?
Daha ne 8. sezon çekimler başlamış nede ortada senaryo var kitap da bitti ellerinde materyalde
yok haliyle.Ve bende okudum o sızan senaryoyu çok saçma ve tutarsız.

2018 eylülden önce çıkmaz.

Kitabi okumayanlar bilmez Stannis Baratheon hala hayatta ve kızını yakmadı.Önümüzde ki kitap da Bolton ların canına okuyacaktır.

The North Remembers

ÜŞÜYORUZ REİS...

Game Of Thrones

Cevapla

« Lucifer | 11.22.63 »

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 05:31 .