Affedilmeyen (atv farkıyla)
Kayıt ol Yardım Ajanda Skorlu Flash Oyunlar Tatlı Portal Konuları Okundu Kabul Et
Cevapla
Seçenekler
Alt 02-03-2007, 20:44 #1

KaLpS!z_C@D!

öLüM YaKıN BaNa

Affedilmeyen (atv farkıyla)Affedilmeyen (atv farkıyla)


AFFEDİLMEYEN

Yapım : Sis Yapım
Proje Tasarım : Tomris Giritlioğlu
Senaryo Grubu : Zülküf Yücel
Yönetmen : Faruk Teber
Müzik : Cem Yıldız

Oyuncular :
Polat Bilgin(Aziz), Berrak Tüzünataç(Duygu), Serhat Nalbantoğlu (Özdemir Sönmez), Aytaç Ağırlar(Cemal), Dinçer Çekmez(Necmi baba), Ayfer Dönmez(Ayşe), Remzi Evren (Dikgo Lütfi), Mehmet Uslu( Kör Gaffur), Müge Akyamaç(Debreli Gülafet), Mehmet Atay(Büyük Emir), Gökhan Bekletenler(Taşdöven), Filiz Küçüktepe (Zehra teyze), Ruhsal Öcal(Kerime), Engin Altan Düzyatan (Orhan), Fatoş Sıla (Macide), Damla Özen (Seçil), Burçak İşimler (Hamiyet), İzzet Çivil(Ünal), Kevork Türker(Bedri)

Güneydoğu`da komutan koruması olarak askerliğini yapan Aziz, bir operasyon sırasında yaralanarak gazi olur ve evine döner. Annesi o askerdeyken vefat etmiş, babasını ise zaten üç yaşından beri hiç görmemiştir. Mahallede bir tek nişanlısı Ayşe vardır onun yolunu gözleyen..
Eski bir kamyonetle yük ve eşya taşımaya başlar. Bir yandan da, bu dünyadaki tek varlığı ve sevdiceği Ayşesi ile evlenmek için para biriktirmektedir.
Derken bir gece, tek göz gecekondusunun kapısı çalar. Babasının arkadaşı olduğunu söyleyen Necmi Baba adında bir adam, onu babasına götürmeye gelmiştir.
Aziz, babası Kemal Arif Karagülle`nin çok zengin ve meşhur bir kabadayı olduğunu öğrenir. Çok küçükken onları terkedip giden babasına öfke dolu olduğu için onunla görüşmeye gitmez. Kemal Arif düşmanları tarafından vurulur. Ölüm döşeğinde, babalık görevlerini yerine getirmediği için oğlundan af diler ve hayata gözlerini yumar. Artık bütün maddi zenginliği ve yıllardan beri sürdürmeye çalıştığı kabadayılık geleneği Aziz`e miras kalmıştır.
Aziz bu mirası reddeder ve kendi sakin hayatına, Ayşe sine döner. Ancak düğün günü babasının düşmanlarının silahlı saldırısına uğrarlar. Ayşe ölüm döşeğinde yaşama tutunmaya çalışır ama sonunda dayanamayarak hayata gözlerini yumar.
Aziz, Ayşe sinin kanlı mendilini yatağın ucuna bağlar ve ona bir söz verir;
" -Bu mendil burada kaldığı sürece ne Allah affetsin beni, ne de sen.."
Babasının sağ kolu olan Necmi Baba, onun için bir plan yapar.
Aziz dostu-düşmanı herkes tarafından öldü bilinecek ve başka bir kimlikle, babasını ve karısını öldüren mafya organizasyonun başındaki adamın yani Özdemir Bey`in yanına sokulacaktır. Özdemir Bey Aziz`i, öldürdüğü Kemal Arif`in oğlu olduğunu bilmeden işe alır. İntikam için yanıp tutuşan Aziz, kaderin garip cilvesiyle karşı karşıya kalmıştır; çünkü işi, Özdemir Bey`in şımarık kızı Duygu`ya korumalık yapmaktır.
Can almaya gelen Aziz, acaba şimdi düşmanının kızının canını koruyacak mıdır?..


İntikam ateşi şimdi atv`de yanacak
atv ekranlarında yakında `Affedilmeyen` isimli yepyeni bir dizi başlayacak. Başrollerini Polat Bilgin ve Berrak Tüzünataç`ın paylaştıkları dizi, etkileyici senaryosu ve aksiyon sahneleriyle dikkat çekecek.


Dizilerin kanalı atv`de, şubat ayının son haftası iddialı bir dizi start alacak. Kanalın yeni bombasının adı: `Affedilmeyen`... `En büyük intikam affetmektir` sloganıyla yola çıkan dizi, gerek etkileyici senaryosu gerekse aksiyon sahneleriyle dikkat çekiyor. Dizi, Güneydoğu gazisi bir gencin hiç tanımadığı kabadayı babasının hayatına girmesiyle başlayıp, nişanlısının babasının düşmanları tarafından öldürülmesiyle devam ediyor. Nişanlısının intikamını almak için yemin eden genç, bir yandan da sırtını devlete dayamış mafya ile mücadele ediyor. Yönetmenliğini Faruk Teber`in yaptığı dizinin senaryosu Zülküf Yücel`e ait. Dizinin oyuncu kadrosunda Polat Bilgin, Berrak Tüzünataç, Aytaç Ağırlar, Serhat Nalbantoğlu`nun yanı sıra Dinçer Çekmez, Ayfer Dönmez, Remzi Evren, Mehmet Uslu, Müge Akyamaç, Mehmet Atay, Gökhan Bekletenler, Filiz Küçüktepe, Ruhsal Öcal, Engin Altan Düzyatan, Fatoş Sıla, Damla Özen, Burçak İşimler, İzzet Çivil ve Kevork Türker bulunuyor. Dizinin müziklerini ise geçtiğimiz sezon yaptığı dizi müzikleri ile adından sıkça söz ettiren Cem Yıldız yapıyor.

TANINMAMIŞ BİR İSİM BAŞROLDE

Etkileyici senaryosu ve aksiyon sahneleriyle `Affedilmeyen` sezonun en iddialı dizilerinden biri olacağa benziyor. Dizinin bir başka özelliği; başrolün `tanınmamış` bir oyuncuya verilmesi... Dizinin yapımcısı Tomris Giritlioğlu, bundan önceki birçok projesinde olduğu gibi `Affedilmeyen`de de başrolü daha önce hiçbir projede görev almayan Polat Bilgin`e bıraktı. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Bilgin, dizide nişanlısının intikamını almak için mafyanın içerisine giren Aziz`i canlandıracak. Dizinin bir diğer başrolü ise son yıllarda adından sıkça söz ettiren Berrak Tüzünataç`a emanet. Tüzünataç, Okan Bayülgen`in skeçlerinde ve reklam filmlerinde oynayarak oyunculuğunu geliştirmişti.Benzer Konular

Görüntüleme:7139, Cevaplar:47

İlginizi Çekebilir >
Alt 09-03-2007, 10:40 #2

DOLUNAY*

Deneyimli

yeni dizi "affedilmeyen"


EN BÜYÜK İNTİKAM AFFETMEMEKTİR.....


Güneydoğu'da komutan koruması olarak askerliğini yapan Aziz, bir operasyon sırasında yaralanarak gazi olur ve evine döner. Annesi o askerdeyken vefat etmiş, babasını ise zaten üç yaşından beri hiç görmemiştir. Mahallede bir tek nişanlısı Ayşe vardır onun yolunu gözleyen.. Eski bir kamyonetle yük ve eşya taşımaya başlar. Bir yandan da, bu dünyadaki tek varlığı ve sevdiceği Ayşesi ile evlenmek için para biriktirmektedir. Derken bir gece, tek göz gecekondusunun kapısı çalar. Babasının arkadaşı olduğunu söyleyen Necmi Baba adında bir adam, onu babasına götürmeye gelmiştir. Aziz, babası Kemal Arif Karagülle'nin çok zengin ve meşhur bir kabadayı olduğunu öğrenir. Çok küçükken onları terkedip giden babasına öfke dolu olduğu için onunla görüşmeye gitmez. Kemal Arif düşmanları tarafından vurulur. Ölüm döşeğinde, babalık görevlerini yerine getirmediği için oğlundan af diler ve hayata gözlerini yumar. Artık bütün maddi zenginliği ve yıllardan beri sürdürmeye çalıştığı kabadayılık geleneği Aziz'e miras kalmıştır. Aziz bu mirası reddeder ve kendi sakin hayatına, Ayşe sine döner. Ancak düğün günü babasının düşmanlarının silahlı saldırısına uğrarlar. Ayşe ölüm döşeğinde yaşama tutunmaya çalışır ama sonunda dayanamayarak hayata gözlerini yumar. Aziz, Ayşe sinin kanlı mendilini yatağın ucuna bağlar ve ona bir söz verir; "-Bu mendil burada kaldığı sürece ne Allah affetsin beni, ne de sen.."Babasının sağ kolu olan Necmi Baba, onun için bir plan yapar. Aziz dostu-düşmanı herkes tarafından öldü bilinecek ve başka bir kimlikle, babasını ve karısını öldüren mafya organizasyonun başındaki adamın yani Özdemir Bey'in yanına sokulacaktır. Özdemir Bey Aziz'i, öldürdüğü Kemal Arif'in oğlu olduğunu bilmeden işe alır. İntikam için yanıp tutuşan Aziz, kaderin garip cilvesiyle karşı karşıya kalmıştır; çünkü işi, Özdemir Bey'in şımarık kızı Duygu'ya korumalık yapmaktır. Can almaya gelen Aziz, acaba şimdi düşmanının kızının canını koruyacak mıdır?..


Affedilmeyen (atv farkıyla)

Etkileyici senaryosu ve aksiyon sahneleriyle `Affedilmeyen` sezonun en iddialı dizilerinden biri olacağa benziyor. Dizinin bir başka özelliği; başrolün `tanınmamış` bir oyuncuya verilmesi... Dizinin yapımcısı Tomris Giritlioğlu, bundan önceki birçok projesinde olduğu gibi `Affedilmeyen`de de başrolü daha önce hiçbir projede görev almayan Polat Bilgin`e bıraktı. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Bilgin, dizide nişanlısının intikamını almak için mafyanın içerisine giren Aziz`i canlandıracak. Dizinin bir diğer başrolü ise son yıllarda adından sıkça söz ettiren Berrak Tüzünataç`a emanet. Tüzünataç, Okan Bayülgen`in skeçlerinde ve reklam filmlerinde oynayarak oyunculuğunu geliştirmişti.


Affedilmeyen (atv farkıyla)

Affedilmeyen (atv farkıyla)


Yapım : Sis Yapım
Proje Tasarım : Tomris Giritlioğlu
Senaryo Grubu : Zülküf Yücel
Yönetmen : Faruk Teber
Müzik : Cem Yıldız
Oyuncular : Polat Bilgin(Aziz), Berrak Tüzünataç(Duygu), Serhat Nalbantoğlu (Özdemir Sönmez), Aytaç Ağırlar(Cemal), Dinçer Çekmez(Necmi baba), Ayfer Dönmez(Ayşe), Remzi Evren (Dikgo Lütfi), Mehmet Uslu( Kör Gaffur), Müge Akyamaç(Debreli Gülafet), Mehmet Atay(Büyük Emir), Gökhan Bekletenler(Taşdöven), Filiz Küçüktepe (Zehra teyze), Ruhsal Öcal(Kerime), Engin Altan Düzyatan (Orhan), Fatoş Sıla (Macide), Damla Özen (Seçil), Burçak İşimler (Hamiyet), İzzet Çivil(Ünal), Kevork Türker(Bedri)


İLK BÖLÜMÜ 8 MART GÜNÜ YAYINLANDI BEN izledim ve çok beğendim umaırm sizden beğenirsiniz...

Alt 09-03-2007, 12:36 #3

(+PeriLiçeM+)

##MuSMuTLu##


teşekkürler..

Alt 09-03-2007, 19:18 #4

[ i ]özℓєм[ i ]

Foruma Isınan Üye

ya ilk bölümünü izleyemedmmm inş. tekrar verirlerr çk mrk ediormmm

Alt 16-03-2007, 16:38 #5

namık kemal

Forumun Tiryakisi

Affedilmeyen (atv farkıyla)


Arkadaşlar muhteşem bir dizi tavsiye ederim herkese pek dizi seyretmem ama bunu çok sevdim herkese iyi seyirler şimdiden


Affedilmeyen (atv farkıyla)

Affedilmeyen (atv farkıyla)

Affedilmeyen (atv farkıyla)

Affedilmeyen (atv farkıyla)

Affedilmeyen (atv farkıyla)

Affedilmeyen dizisi, yayına başlamadan yayınlanan fragmanları ile, bir çok izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. şubat ayının son haftasında yayınlanacağı belirtilen dizi sanırız bir kaç hafta sonra yayınlanabilecek. çünkü halen fragmanlar "yakında" ibaresi ile veriliyor. Affedilmeyen dizisinin konusunu merak edenler için bilgi vermek istedim:

Affedilmeyen:

En büyük intikam affetmektir!
Güneydoğu'da komutan koruması olarak askerliğini yapan Aziz, bir operasyon sırasında yaralanarak gazi olur ve evine döner. Annesi o askerdeyken vefat etmiş, babasını ise zaten üç yaşından beri hiç görmemiştir. Mahallede bir tek nişanlısı Ayşe vardır onun yolunu gözleyen.. Eski bir kamyonetle yük ve eşya taşımaya başlar. Bir yandan da, bu dünyadaki tek varlığı ve sevdiceği Ayşesi ile evlenmek için para biriktirmektedir. Derken bir gece, tek göz gecekondusunun kapısı çalar. Babasının arkadaşı olduğunu söyleyen Necmi Baba adında bir adam, onu babasına götürmeye gelmiştir. Aziz, babası Kemal Arif Karagülle'nin çok zengin ve meşhur bir kabadayı olduğunu öğrenir. Çok küçükken onları terkedip giden babasına öfke dolu olduğu için onunla görüşmeye gitmez. Kemal Arif düşmanları tarafından vurulur. Ölüm döşeğinde, babalık görevlerini yerine getirmediği için oğlundan af diler ve hayata gözlerini yumar. Artık bütün maddi zenginliği ve yıllardan beri sürdürmeye çalıştığı kabadayılık geleneği Aziz'e miras kalmıştır. Aziz bu mirası reddeder ve kendi sakin hayatına, Ayşe sine döner. Ancak düğün günü babasının düşmanlarının silahlı saldırısına uğrarlar. Ayşe ölüm döşeğinde yaşama tutunmaya çalışır ama sonunda dayanamayarak hayata gözlerini yumar. Aziz, Ayşe sinin kanlı mendilini yatağın ucuna bağlar ve ona bir söz verir; "-Bu mendil burada kaldığı sürece ne Allah affetsin beni, ne de sen.."Babasının sağ kolu olan Necmi Baba, onun için bir plan yapar. Aziz dostu-düşmanı herkes tarafından öldü bilinecek ve başka bir kimlikle, babasını ve karısını öldüren mafya organizasyonun başındaki adamın yani Özdemir Bey'in yanına sokulacaktır. Özdemir Bey Aziz'i, öldürdüğü Kemal Arif'in oğlu olduğunu bilmeden işe alır. İntikam için yanıp tutuşan Aziz, kaderin garip cilvesiyle karşı karşıya kalmıştır; çünkü işi, Özdemir Bey'in şımarık kızı Duygu'ya korumalık yapmaktır. Can almaya gelen Aziz, acaba şimdi düşmanının kızının canını koruyacak mıdır?..Affedilmeyen Dizisi Oyuncuları şu şekildedir:

Karakter adı - Oyuncu adı:

Aziz: Polat Bilgin
Duygu: Berrak Tüzünataç
Ayşe: Ayfer Dönmez
Cemal: Aytaç Ağırlar
Kerime: Ruhsar Öcal
Seçil: Damla Özen
Macide: Fatoş Sıla
Bedri :Kevork Türker
Hamiyet: Burçak İşimer
Macide: Fatoş Sıla
Elif: Damla Pelin Çakar
Emir Ayaz:Mehmet Atay
Lütfi Kaleli: Remzi Evren
Ünal Başaran: İzzet Çivril
Reşat: Fatih Doğan
Özdemir: Serhat Nalbantoğlu
Gülafet Acar: Müge Akyamaç
Gülnaz: Ahu Sungur
Taşdöğen: Gökhan Bekletenler
Orhan: Engin Altan
Bedri :Kevork Türker
Necmi Baba: Dinçer Çekmez
Kemal Arif Karagülle: Bahri Beyat

Alt 16-03-2007, 16:44 #6

Can_özüm

Foruma Isınan Üye

Paylaştıgın İçin tesekkürler kaptan..Sen Begendiysen bende kesin begenirim

Alt 16-03-2007, 17:10 #7

namık kemal

Forumun Tiryakisi


Affedilmeyen (atv farkıyla)


Affedilmeyen (atv farkıyla)


Affedilmeyen (atv farkıyla)


Affedilmeyen (atv farkıyla)


Affedilmeyen (atv farkıyla)

Alt 21-03-2007, 08:43 #8

Can_özüm

Foruma Isınan Üye

Affedilmeyen (atv farkıyla)

Affedilmeyen (atv farkıyla)

Affedilmeyen (atv farkıyla)

Alt 21-03-2007, 08:56 #9

Can_özüm

Foruma Isınan Üye

Affedilmeyen (atv farkıyla)

Affedilmeyen (atv farkıyla)

İmza VE Avatarlar

Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)

Affedilmeyen (atv farkıyla) Affedilmeyen (atv farkıyla) Affedilmeyen (atv farkıyla) Affedilmeyen (atv farkıyla) Affedilmeyen (atv farkıyla) Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)Affedilmeyen (atv farkıyla)Affedilmeyen (atv farkıyla)

Alt 21-03-2007, 09:01 #10

Can_özüm

Foruma Isınan Üye

Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)

Affedilmeyen (atv farkıyla) Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)Affedilmeyen (atv farkıyla)

Alt 21-03-2007, 09:06 #11

Can_özüm

Foruma Isınan Üye

Dügün Resimleri

Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)

Alt 21-03-2007, 09:07 #12

Can_özüm

Foruma Isınan Üye

Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)

Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)

Alt 21-03-2007, 09:15 #13

Can_özüm

Foruma Isınan Üye

Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)
Affedilmeyen (atv farkıyla)

Alt 21-03-2007, 09:21 #14

Can_özüm

Foruma Isınan Üye

2.bölümden

Affedilmeyen (atv farkıyla)

Affedilmeyen (atv farkıyla)

Affedilmeyen (atv farkıyla)

Affedilmeyen (atv farkıyla)

Affedilmeyen (atv farkıyla)

Affedilmeyen (atv farkıyla)

Affedilmeyen (atv farkıyla)

Affedilmeyen (atv farkıyla)

Affedilmeyen (atv farkıyla)

Affedilmeyen (atv farkıyla)

Alt 21-03-2007, 09:29 #15

Can_özüm

Foruma Isınan Üye

HASTANE KARELERİ


Affedilmeyen (atv farkıyla)

Affedilmeyen (atv farkıyla)

Alt 22-03-2007, 21:56 #16

namık kemal

Forumun Tiryakisi


Bitanemteşekkürederimçokgüzelresimlerbiriniimzamiçinaldım

Alt 23-03-2007, 15:33 #17

Can_özüm

Foruma Isınan Üye

Rica Ederim Bitanem..

Alt 23-03-2007, 20:59 #18

KaLpS!z_C@D!

öLüM YaKıN BaNa


paylaşımınız için tşkler

Alt 26-03-2007, 22:51 #19

namık kemal

Forumun Tiryakisi


4.BÖLÜM ÖZETİ..

BÖLÜM ÖZETİ:
Aziz, karısı Ayşe’nin ölümüyle yıkılmıştır. Mezarlıkta, Ayşe’nin toprağa verilişini uzaktan izler ve herkes gittikten sonra, karısının vurulurken üzerinde olan gelinliğini mezarının üzerine örter. Bütün bunları uzaktan izleyen biri daha vardır; Duygu… Artık Aziz hakkındaki bütün olumsuz fikirleri değişmiş, ona başka bir gözle bakmaya başlamıştır. Aziz, Necmi Baba’ya gidip silahını bırakır. Kendisinde düşmanlarıyla mücadele edecek ve intikam alacak gücü bulamamaktadır. Fakat Necmi Baba’nın tepkisi sert olur. Aziz hatalıdır, çünkü herşeyi silahla halledebileceğini sanmıştır. Necmi Baba’nın söylediklerini uzun uzun düşünen Aziz bu sefer tam olarak bir karar verir ve babasının koltuğuna oturur. Artık dönüşü olmayan bir yola girmiş, bir nevi ikinci Kemal Arif olmuştur. İlk icraatı mahalledeki yağ fabrikasını satın alarak işçilerin birikmiş maaşını ödemek olur. Pek yakında, Beş büyüklere ilk darbeyi vuracak fırsatı da yakalayacaktır.

_

Alt 08-04-2007, 16:07 #20

namık kemal

Forumun Tiryakisi


AFFEDİLMEYENartıksalıakşamlarısaat22:00deatv'dekaçırmayın

Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 09:50 .