Sudan sebebler.

#1
TRT1 Ekranlarında yeni başlayacak olan Su'dan Sebepler'in yönetmenliğini Bez Bebek ve Kayıp prenses gibi başarılı işlerden tanıdığımız Özlem Bayşu üstlenmekte.Senaryosu Uçuk Fikirler Ofisini ait olan projede Oya AYDOĞANSudan sebebler. Ümit YESİNSudan sebebler. Buket DEREOĞLUSudan sebebler. Kayra ŞENOCAKSudan sebebler. Yeliz ŞARSudan sebebler. Murat AKKOYUNLUSudan sebebler. Atilla ARCANSudan sebebler. Elif Ceren BALIKÇISudan sebebler. Şevval BAŞPINAR gibi başarılı isimler yer almakta.

Sudan sebeplerle ağlarızSudan sebebler. Sudan sebeplerle güleriz. Sudan sebeplerle hayatımızı değiştirirSudan sebebler. bazen de yerimizde sayarız. Sudan sebeplerle ayrılıklarSudan sebebler. kavuşmalar yaşarız. Bazen Sudan sebepler aklımızı başımızdan alırSudan sebebler. bazen de aklımızı başımıza getirir. Yaşadığımız büyük trajedilerin deSudan sebebler. küçük mutluluklarında başına bir geri dönüş yaptığımızda altında yatan Sudan sebebi bulmakta hiç de zorlanmayız.

Dokuz yaşındaki kahramanımız Su'yun düzenli olarak günlüğüne yazdığı çocukça kaygılarınıSudan sebebler. özlemleriniSudan sebebler. hayallerini ve çözümlerini olayların olağan akışı içinde izleyeceğimiz dizide evlerimizin gizli reisleri çocukların fark ettirmeden ebeveynleri üzerinde kurduğu otoriteyeSudan sebebler. onların büyürken yaşadığı ve yaşattığı sorunlara şahit olacağız. Oldukça renkli aile bireylerinin günlük yaşamlarıSudan sebebler. olaylara tepkileriSudan sebebler. hüzünleri ve sevinçlerinin mizahi bir dille işlenece
ği dizide izleyenler kendilerine benzer pek çok karakter bulacak.

(TelevizyonGazetesi.com)

İlginizi Çekebilir
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 18:56 .