Avrupa - Avrupa Dizisi.

#1
Egemen Bağış'ın ilk bölümünde konuk Oyuncu olarak yer alacağı Avrupa Avrupa adlı sit-comun çekimlerine başlandı.


Avrupa Birliği Bakanı ve BaşmüzakereciEgemen Bağış'ın ilk bölümünde konuk Oyuncu olarak yer alacağı ‘Avrupa Avrupa' adlı sit-com'un çekimlerine başlandı.

Fethi Kantarcı ve Saygın Delibaş'ın senaryosunu yazdığı, Şafak Bal'ın yönettiği; Kadir Çöpdemir, Tarık Ünlüoğlu, İpek Tuzcuoğlu, Zuhal Topal, Şehsuvar Aktaş, Selen Seyven, Durul Bazan, Simge Sulçuk'un başrollerini paylaştığı ‘Avrupa Avrupa' adlı sit-com'un çekimlerine başlandı.

Avrupa Birliği Başkanı ve
BaşmüzakereciEgemen Bağış'ın da ilk bölümde konuk Oyuncu olarak yer aldığı dizide, Türklerin Avrupa Birliği'ne kabul edildikten sonraki yaşamları konu ediliyor. Bir sit-com projesinde sürpriz yaparak karşımıza çıkacak olan Egemen Bağış, dizide Türkiye'nin AB'ye girişini müjdeleyecek. Türkiye'nin AB üyesi olduğunu ilan etme rolünü üstlenen Bağış, diziye konuk Oyuncu olarak dahil olmasıyla ilgili şunları söyledi: “Türkiye'nin bir AB üyesi ülke olarak nasıl bir ülke olacağını anlatmaya çalışan, bunu esprili bir üslupla ekrana aktaran bir dizinin Türkiye'nin demokratikleşme sürecine destek vereceğine inandım. Projeye memnuniyetle destek vereceğimi söyledim ve hiç düşünmeden ‘Evet' dedim. ”

İLK BÖLÜMÜN KONUSU:

HAYAL en sonunda gerçek olmuş ve
Türkiye büyük mücadeleler sonrasında AB'ye kabul edilmiştir. 31 Aralık gecesi sadece yeni bir yıl kutlamasına değil, Türkiye'nin AB'ye girmesi şenliklerine de sahne olacaktır. Bu şenliklerin bir parçası olarak, AB'den sorumlu Devlet Bakanı Egemen Bağış, Ünal Ailesi'ni ziyaret edecek ve 31 Aralık gecesini bu ortalama Türk ailesiyle geçirecektir.

İlginizi ÇekebilirKonu .иυтɒн яɘмƨɘ- tarafından (03-09-2011 Saat 16:23 ) değiştirilmiştir.


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 20:34 .