Aile Komedi Filmleri – İçinde Aile Olan Komedi Filmleri

Aile ile izlenebilecek Aile Komedi Filmleri.. Ne kadar da değerli bir kategori değil mi? Evet Bazı komedi filmlerinde içlerinde aile yapısı olan gerçekten gayet komik ve eğlenceli filmler mevcut. Gelin bu filmlerin listesini sizlerle derleyelim.

NOT: Bu liste karışık yapılmıştır iyiden kötüye ya da tam tersi şekilde değil..

aile komedi filmleri

Aile Komedi Filmleri

We’re the millers – Bu Nasıl Aile?

Uyuşturucu satıcısı David Burke, elindeki uyuşturucuları çaldırınca borcunu ödemek için sınırdan uyuşturucu geçirmek zorundadır, ve bunu da ancak aile olarak yapabilecektir.

Kendisine sahte bir aile kurma planını uygular, fakat bu ailedekilerin hepsi birbirinden deli insanlardır. Yolda başlarına her türlü bela gelmektedir..

 

Click – Kumanda

kumanda

Komedyen Adam Sandler’in baş rolünde oynadığı film, Şans eseri eline bir kumanda geçen Michael, Bu kumanda ile zamanı yönetebildiğini farkeder. Bunu kendisi ve ailesi için kullanmaya başlar, fakat tahmin etmediği şeyler gerçekleşmeye başlamış ve iş bir drama dönüşmeye başlamıştır..

Our Idiot Brother – Ah Salak Kardeşim (2011)

benim salak kardeşim

Salaktan çok Saf olan Ned Kardeşimiz, Hippi kafasında yaşamakta fakat bazı şeylerin suç olduğunu bilmemektedir, bu da başını belalara sokmaktadır, ablasının başına bela olan Ned, her gün başına bir şekilde bir bela açmayı başararak Ailesini çıldırtmaktadır..Bu filmde karşınızdaki insan yerine utanabilir, ve bir insanın salak olmak için ne kadar sınırları zorlayabileceğini görebilirsiniz.

Blended – Karışık Aile

blended

Yine bir Adam Sandler Filmi.. Bu filmde Afrikaya Bilet Kazanan Adam Sandler daha önce Buluşupta anlaşamadığı bir kadın ile afrikada yolları kesişecektir. Bu iki kişi de Boşanmış çocuk sahibi kişilerdir, Normal şartlarda bir araya gelemeyen bu çift, bakalım afrikanın o doğal ve güzel ortamına kapılabilecekler mi?

Dedemin Fişi

dedemin fişi

Güldür Güldür Show oyuncularının yer aldığı aile komedisi filmi, Dedelerinin cihaza bağlı ve öleceğini öğrenen kardeşler, köye dedelerinin yanına gelirler, sebep ise mirası paylaşmaktır. Ve en büyük payı kapabilmektir. Fakat bu süreçte uzun süredir bir araya gelmeyen aile toplanmıştır.

Bunun sonucunda gelişen olaylar ile aile bazı duygular hissetmeye başlar. Fazlası ile komedinin yer aldığı bu filmi izlemenizi tavsiye edebilirim.

Grown Ups 2 – Büyükler 2

büyükler 2

Her ne kadar ilki daha komik olsa da ikincisinde daha çok aile vurgulamıştır, ilkinde genellikle çocukluk arkadaşı olupta büyüdüklerinde bir araya gelen arkadaşların maceralarına yer vermektedir.

Bu 2. filmde ise bu kişiler aileleri ve çocuklarını da alarak tatil yapmak kararı almışlardır. Fakat bu birbirinden uyumsuz aileler bakalım başlarına ne komik işler açacaklar?

Eğer ilkini izlemediyseniz öncelikle ilkini izlemenizi tavsiye ederim çok daha eğlencelidir kendisi de..

İçinde Aile Olan komedi filmleri

Üstte verdiğimiz listedeki tüm filmler içinde aile barındıran filmlerdir, özellikle bu filmleri paylaşma sebebim budur, hem içinde aile bulunup hem de komedi içeren filmlerdir.

Fakat bu konuda çok uzun listemiz mevcut dilerseniz bu listenin devamını paylaşabilirim.

Ailecek İzlenecek Filmler

Bu filmler ailecek izlenebilecek içinde cinsellik vb. gibi şeyler genellikle barındırmayan filmlerdir. Listemizi sunar iken aileye has olmasına dikkat etmeye çalıştık. En iyi aile filmleri bunlar olabilir. Fakat bunun dışında daha eski filmler de mevcut bu filmler 2000 hatta 2010 sonrası filmler olduğu için bu filmleri paylaşmaya lüzum duydum umarım beğenirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.