Kısa Saç Toplama Modelleri

Söz konusu kısa saçlar olduğunda bunları toplamak ya da şekil vermek çok kolay değildir. Ama kısa saç toplama modelleri kısa saçlı insanlar için her zaman popüler olarak kalmıştır. Biz de bu sebeple kısa saçları toplamanın yollarını ve resimlerini paylaşalım dedik.

Bu sebeple çoğunlukla ünlülerin yer aldığı bir kaç modele de yer vereceğiz. Bunlara kısa saç örgü modelleri ya da düz kısa saç modelleri ayrıca dalgalı kısa saç modelleri ve şekilleri de dahil olacak.

kısa saç toplama modelleri

Kısa Saç Toplama Modelleri

Öncelikle en kısa saçlardan başlayalım. Sonrasında bunları saç uzunluğuna göre ilerletmeye devam ederiz.

 

Şimdii gelelim orta boy saç modellerine bunlarda kısa tabii ki ama kısa saçlara göre biraz daha orta boy kalıyorlar yani onu anlatmak istedim.. bazen ünlüler de bu saç modellerini kullanabiliyor ama ünlüler bizler için referans değildir tabii ki önemli olan kısa saçın size ne kadar yakıştığı.

Bu sebeple bilgisayar ortamında özellikle ve öncelikle kısa saçlı halinize bakmanızı tavsiye edebiliriz. Aksi halde kısa saçlar bazı insanları pişman edebilmekte, ek yapmak kaynak yapmak vs. çeşit çeşit çözümler bulmaya çalışabilmektedirler.

Ama şunu unutmayalımki kısa saçtan hoşlanan insan sayısı azımsanmayacak kadar çok.

Kısa Saç Toplama Modelleri 1
kısa saç modelleri

kısa saç modelleri kısa saç modelleri kısa saç modelleri kısa saç modelleri kısa saç modelleri kısa saç modelleri kısa saç modelleri

ayrıca dalgalı saç toplama modelleri başlığında şöyle bir şey var, kısa saçlar için dalgalı modeller yani kısa dalgalı saç modelleri olarak ulaşabilirsiniz.

Benden bu kadar hanımlar, içlerinde beğendiğinizi kendinize uygulayabilirsiniz, elimden geldiğince her saç boyundan tutmaya çalıştım.

Uzun süre kısa saçlı biri olarak yaşadığım için genellikle tercihim tek yöne taranmış veya öne düşmüş saçlar oluyor.Her ne kadar kısa saç rahat olarak düşünülse de onunda zahmetli ve yorucu yanları olabiliyor.

Uzun saçlar bir şekile sokulduktan sonra sabit kalabiliyorken uzun saçların dağılması yer çekiminden dolayı daha kolay olabiliyor.

Bu sebeple sprey vs. gibi durumlara başvurmak gerekebiliyor, çünkü kısa saçın şekil alması olayı da biraz zor aslında.

Sonuçta bağlaması pek mümkün olmayan bir saç tipi oluyor kendisi..

Bizlere kendi saç modellerinizi gönderin bizler de sizler için paylaşalım..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.