Dalgalı Saç Toplama Modelleri

Dalgalı Saçlar en zahmetli saç tiplerinden biridir, toplanma ve şekil verme konusunda genellikle zorluk çeken kişiler dalgalı saç sahipleridir. Dalgalı Saç Toplama Modelleri canınızı sıkmasın, günümüzde artık bunlarda rahat saç tipleri oldu.

Dalgalı saç toplama modelleri bu sebeple en az bulunan modeller oluyor aslında. Biz de sizler için bu sıkıntıları azaltmak için dünya üzerindeki çeşitli topluluklardan dalgalı saç modelleri toplamaya çalışacağız. Uzun dalgalı saç modelleri ya da kısa şekilleri de dahildir.

dalgalı saç toplama modelleri

Dalgalı Saç Toplama Modelleri

Dalgalı saç modeli tek tip değildir, bunun yanında yarım toplanmış dalgalı saç modelleri de vardır. Kısa ve uzun şekillerde toplanan saç şekilleri de mevcuttur.

Bu güne kadar sizlere saç trendleri hakkında elimizden geldiğince geniş kapsamlı modeller sunmaya özen gösterdik.

Dalgalı saçların güzelliği bir yana bazen şekil vermek için biraz mücadeleye girilebilir. Buklelerinize özen göstererek ve doğru ürünleri kullanarak, saçlarınızı ortadan kaldırarak saçınızı istediğiniz gibi tutabilirsiniz. Saçınızı sık sık şekillendirmek, fırçalamak için geniş bir diş tarağı kullanın ve saçlarınızı difüzör saç kurutma ile kurutun. Ön örgü veya üst düğüm gibi dalgalı saçlar ile harika görünen birçok stil ve model vardır.

Geniş diş tarağı kullanarak saçınızı şekillendirin. Saçınızı fırçalamanız gerekiyorsa, bunu yapmak için duşta olduğunuzda yapmak en iyi yöntem olacaktır. Geniş bir tarak kullanın ve saç kremi uyguladıktan hemen sonra saçınızın altından dolaştırmaya başlayın. Dalgalı saçları kuruduğunda fırçalamaktan kaçınınız çünkü saçlarınızı ve dalgalarınızı bozacaktır.

Saçlarınızın son durulanması için soğuk su kullanın.

Dalgalarınızı yumuşatmanın sırrı: Saç kremi sıcak yerine soğuk su ile durulayın. Sıcak su, saç dokusunu sertleştirir, soğuk su ise saça sertlik veren madde olan kütikül’ü azaltır, saçlar kuruduğunda buklelerin şık ve parlak görünmesini sağlar. Soğuk duş alma fikrini benimsemiyorsanız, tüm vücudunuza soğuk su akıtmak yerine saçınızı lavabonun içinde yıkamayı deneyin.

Duşta olduğunuzda buklelerinizi sıcak sudan korumak için bir duş başlığı kullanın.Tavsiyelerimiz bu kadardı, hadi gelin birazcık dalgalı saç modelleri paylaşalım.

dalgalı saç toplama modelleri

Yarım toplanmış gibi gözükse de aslında bu model normal toplanmış dalgalı saç modelidir.

toplanmış dalgalı saç modelleri

Düğünlerde ve nikahlarda tercih edilebilecek bir dalgalı saç toplama modeli

dalgalı saç toplama modeli

Gayet şık bir saç şekli değil mi?..

dalgalı saç modelleri

dalgalı saçlar

 

toplu dalgalı saç

Dalgalı Saç Toplama Modelleri 1

dalgalı saç toplama modelleri

dalgalı saç mükemmel

Bu kadar yeterli. Peki şimdi sırada ne var dersiniz? Hadi hep beraber görelim..

Kısa Dalgalı Saç Toplama Modelleri

Sırada kısa dalgalı saç toplama modelleri var, bu üstte bahsettiğimiz saçtan bile toplanması zor bir modeldir, çünkü düşünsenize saç hem kısa hem de dalgalı.. Aman allahım. :) Kısa saçların toplanmasına lüzum yoktur aslında ama sizler için bir kaç model sunalım da rahat edelim değil mi?

Bu kategoride çok fazla dışarı çıkamıyoruz. Çıktıklarımız genellikle uçuk şeyler olmaktadır.

kısa dalgalı saç modelleri

kısa dalgalı saç modelleri

kısa dalgalı saç modelleri

kısa dalgalı saç modelleri

kısa dalgalı saç modelleri

kısa dalgalı saç modelleri

Bu oyuncumuzu tanımayan yoktur zaten sanırım.. :)

Vee dalgalı saçlarda en çok yakışan modellere geldi şimdi..

Dalgalı Saç Yarım Toplama Modelleri

Yarım toplanmış dalgalı saç modelleri ya da diğer ismi ile dalgalı saç yarım toplama modelleri, şahsi görüşümce dalgalı saçlara en çok yakışan modellerdir, öyle ki dalgalı saçları olmayan insanlar bile düğünlerde özel günlerde vs. özellikle saçlarını dalgalı yaparak bu tarz modelleri tercih edebilmektedir.

Özellikle saçların açık renk olması bu tarz modellerde saçları daha da belirginleştirdiği için ortaya güzel görüntüler çıkarabilmektedir.

Bu modellerde genellikle saçların ne uzun ne kısa tam ortada bir yerde olması omuz seviyesinde ya da biraz altında olması yeterli gelebilmektedir.

Ama modelin en güzel yanı her türlü uzunluğa uyum sağlayabilecek modellerin çıkabilmesi diyebiliriz.

Hadi sizlerle bir kaç model paylaşalım da bu konuya burada bir son verelim en iyisi.

ingilizce de bu modellere half up ya da half down denmektedir.

Yani Yarı aşağı ve yarı yukarı. Ne dendiğini anlamışsınızdır herhalde..

yarım toplanmış dalgalı saç modelleri yarım toplanmış dalgalı saç modelleri yarım toplanmış dalgalı saç modelleri yarım toplanmış dalgalı saç modelleri yarım toplanmış dalgalı saç modelleri yarım toplanmış dalgalı saç modelleri yarım toplanmış dalgalı saç modelleri yarım toplanmış dalgalı saç modelleri yarım toplanmış dalgalı saç modelleri yarım toplanmış dalgalı saç modelleri yarım toplanmış dalgalı saç modelleri yarım toplanmış dalgalı saç modelleri yarım toplanmış dalgalı saç modelleri yarım toplanmış dalgalı saç modelleri Dalgalı Saç Toplama Modelleri 2

Bizden bu kadar, umarım tüm modelleri beğenirsiniz ya da işinize yarayacak bir model çıkar.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.