Düğün – Nikah İçin Saç Aksesuarları

Nikahın en önemli ve zarif araçlarından biri saç aksesuarıdır, saçınızın üzerinde gelini prensesler gibi gösterebilmektedir. Biz de değerli gelinlerimiz için bu saç aksesuarlarını hazırlayalım istedik.

Belki sizlere fikir vererek yardımcı olabilir. Gelinlik beyaz olduğu için bu aksesuarların da özellikle beyaz renk olması tabii ki önemli bir faktör.

Bu tarz takılar son günlerde Türkiye içerisinde de popülarite kazanmaya başladı.

Hadi derleyelim bakalım bu görselleri.

Nikah İçin Saç Aksesuarları

düğün ve nikah için saç aksesuarları

Düğünde saç için toka veya taç kullanımı yanı sıra çiçek gibi aksesuarlarda kullanılmaktadır. Yıllar geçse de bu aksesuarlar yerini başka aksesuarlara bırakmayarak güzel görünüme daha da güzellik katan özelliklerini yitirmemişlerdir.

Düğün ve Nikahta kullanılacak saç için çiçekler

Bu tarz çiçekler düğünlerde ve nikahlarda gelin başı üzerine konulacak en şık takılardan biri oluyor. Saçta güzel bir hacim ve parlaklığa sahip ise gelin adeta damadın yanında bir meleğe dönüşebiliyor.

İhmal etmeyiniz, bir kaç görsel paylaşalım.

 Düğün Ve Nikah İçin Gelin Tacı

Taç çok eski zamanlardan beri düğünlerde ve nikahlarda kullanılan saç için en güzel aksasuarlardan bir tanesidir ve vazgeçilmezdir.

Türkiyede her ne kadar aktif olarak kullanılan bir aksesuar olmasa bile şık görünümü sayesinde avrupada ve amerikada hâlâ yoğun olarak kullanılan bir üründür.

Hadi Düğün Taçları ve Nikah Taçları ile alâkalı da bir kaç görsel ve resim ekleyelim, resimler yabancı kaynaklardan toplanmıştır.

Düğün ve Nikah İçin Gelin Tokası

Ee tacı ve çiçeği paylaşırızda toka unutulur mu? yeri geldiği zaman diğer taç ve çiçekten çok daha güzel tokalar mevcutken hele..

  Beyaz Gömlek içine Ne Giyilir?

İçlerinden beğendiğiniz ürünler olursa bize bildirirseniz eğer satın alabileceğiniz kanalları sizlere sunabiliriz belki hâlâ stoklarda bulunuyor ise.

Hadi şimdi biraz da düğün tokası yani gelin tokası paylaşalım.

Gelinler bunlar ile ayrı bir güzel oluyor değil mi!

Paylaşacaklarımız bu kadardı umarım arasından beğendiğiniz bir şeyler çıkarda bu kadar araştırma boşa gitmemiş olur.

Sizler de beğendiğiniz gelin saç aksasuarlarını bize yollayın, ya da kendi ürünleriniz mevcut ise bize yollayın bizler sizler için paylaşımını gerçekleştirelim.

Benim favorim hangisi diye sorarsanız, en güzel görünüme sahip olabileceğini söyleyebileceğim gelin saç çiçekleri olurdu sanırım. Hem Nikah hem düğün için gelin çok hareketli bir dans etmeyecek ise güzel bir alternatif olabilir, ayrıca diğer takılara göre hareket kabiliyetini daha yüksek tutabilir de diyebiliriz.

Giyim içinde yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.