Yüksek Topuklu Spor Ayakkabı Modelleri

Spor esnasında çok yüksek topuklu ayakkabılar dezavantaj sağlayabilir, ama standart yüksek topuklu spor ayakkabı tercih edilebiliyor. Yüksek Topuklu Spor Ayakkabı Modelleri gayet şık olarak sizlere sunuyoruz.

Bunun sebebi tabii ki güzel görünmek ve bazen de boy problemleri bunun yanında yüksek topuk ile rahat edebilme gibi durumlar olarakta sıralanabilir.

yüksek topuklu spor ayakkabı

Yüksek Topuklu Spor Ayakkabı

Yüksek topuklu spor ayakkabılar genellikle kadınlar tarafından tercih ediliyor, bu sebeple erkekler için olan modellere çok sık rastlayamazsınız, bizler elimizden geldiğince sizler için bir çok model paylaşmaya çalışacağız.

Bizi bilirsiniz önceliğimiz görülmemiş modelleri paylaşmaya çalışmaktır.. yine aynısını yapmaya çalışacağım. Yüksek topuk denilen şey içten topuk olduğu için rahatlığı konusu genelde siz kullanıcısına kalmış olacaktır. Çünkü bu tarz ayakkabılar boy olarak sizi yükseltse bile ayağınızda taşıyacağınız yük ve yükseklik doğal olarak artmaktadır.

yüksek topuklu spor ayakkabı yüksek topuklu spor ayakkabı yüksek topuklu spor ayakkabı yüksek topuklu spor ayakkabı yüksek topuklu spor ayakkabı yüksek topuklu spor ayakkabı

yüksek topuklu spor ayakkabı

Gizli Topuklu Spor Ayakkabı

Daha önce belki duymayanlarınız vardır, artık üstteki ayakkabıların modası geçti. Çünkü artık gizli yüksek topuklu spor ayakkabılar var.

Bu ayakkabılar topuğu içeriden aldığı için dışarıdan topuklu giydiğiniz belli olmamakta, normal bir spor ayakkabı giydiğiniz gözükmektedir.Bu sebeple yeni dönemde artık bu ayakkabular tercih edilmektedir, eski ayakkabıların papucu dama atıldı diyebiliriz.

Bu sebeple size fikir vermesi açısından bu ayakkabı türünden de sizlere bir kaç tane paylaşalım istedim.

işte sizlere örnekler bu güzel Yüksek Topuklu Spor Ayakkabı Modelleri aklınızı karıştıracak.. :)

Gizli Yüksek Topuklu Spor Ayakkabı Modelleri

Bu vereceğimiz örnekler satılık değildir, satın almak istediğiniz olursa yorumlarda belirtirseniz elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Türkiye içi veya dışı bilindiği gibi bu ayakkabılar genelde moda amaçlı kullanıldığı için her geçen sene modaları geçmekte, bayanlar tarafından pek ilgi görmemektedir.

  Düğün - Nikah İçin Saç Aksesuarları

gizli yüksek topuklu spor ayakkabı gizli yüksek topuk ayakkabı gizli yüksek topuk ayakkabı gizli yüksek topuk ayakkabı gizli yüksek topuk ayakkabı gizli yüksek topuk ayakkabı

Bunlar da bazı gizli yüksek topuklu spor ayakkabılardı. Bu ayakkabılar marka gözetmeksizin yayınlanmıştır, nike, adidas, hummel, fashion sport, pinsv vs. bizler için pekte fark etmemektedir.

Yüksek topuklar bazen hoş görünmesede gizli yüksek topuklu ayakkabıların normal ayakkabılardan görünüş olarak çokta bir farkı gözükmemektedir.

Bu sebeple her zaman tercih edilen modeller olarak kalacaklar..

Sizlere de tavsiye edebiliriz.

Giyim içinde yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.