Gta San Andreas Sevgili Haritası

Gta San Andreas oyununda sevgilileriniz olabiliyor, ve bu sevgililerinizin bulunduğu konumlar nerede tam olarak nasıl bulunur Gta San Andreas Sevgili yapma nasıldır bunu sizlere bir harita ile göstereceğim. Her ne kadar insanlar buna sevgili hilesi, arabada sevişme, arabaya kadın atma ya da kızla evde sevişme hilesi vs. dese de Bunlar kızı eve atma şifresi değil oyunda böyle bir özellik yok. Zatem arabada sevişme olayı her zaman vardı. Soyma hilesi denen nane de aslında striptiz klüpten ibaret.

Gta San Andreas Sevgili Bulma

Gta san adreas oyunu her ne kadar eski bir oyun olsa da hala oynayan insanlar mevcut, ve bu oyunda bilinmeyen bazı özellikler ve modlar da var. Sevgili modu mesela. Ya da oyunda gerçekten sevgiliniz olan kişiler. Aşağıdakiler kız arkadaş olarak seçilebilir.

Bunlar

  • Helena
  • Michelle
  • Katie
  • Denise
  • Millie
  • Barbara

Bu kişilere ulaşmak için haritada gösterilen noktalara gitmek ve tabii gereken görevleri de yapmak gerekiyor. Hadi haritayı paylaşalım öncelikle bari.

Haritamız şu şekilde.

Gta San Andreas Sevgili Yerleri

gta san andreas sevgili haritası

 

Haritada işaretlenen kırmızı noktalarda isimler yazıyor, işte bunlar sevgili edinebileceğiniz kişilerin konumları, kısa yollardan bu konumlara giderek kendinize sevgili edinebilirsiniz!

ayrıca diğer edepsiz konulardan da uzak durun size pek bir şey katacağını sanmıyorum. :) Bırakın sevgililer mutlu mesut yaşasınlar..Sevgili modu ya da modları arıyorsanız bunun linklerini sonraki yazımda paylaşacağım.

Bu yıllanmış oyunu içinizde hâlâ oynayanlar varsa kendisini tebrik ederim.

Benim favorim her zaman GTA Vice City olarak kalacaktır, her ne kadar gta 4 ve GTA 5 i sevsemde, nedense Gta San Andreas benim için her  zaman yavaş ve hantal oyun olarak kaldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.