Tanımadığın Birinin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Kişisel görüşüm tanımadığınız biri sizi sevemez en fazla hoşlanabilir, çünkü sevgi, aşk gibi duyguların zamanla gerçekleştiğine inanan kitledenim. Bu sebeple tanımadığınız birinin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız diye cümle kurmakta mantıklı olabilir. Hadi gelin detaylara girelim.

Tanımadığın Birinin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın

Tanımadığın Birinin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Birinin sizinle ilgilendiğinin en iyi on göstergesi şunlardır:

 1. Etrafında çok fazla zaman geçirmeye çalışırlar.
 2. Bakmadığınız zamanlarda size bakışlarını çevirirler
 3. Senin dikkatini çekmek için yollar ararlar.
 4. Neredeyse her zaman sağdan soldan, senin hakkında daha çok şey öğrenmeye çalışırlar.
 5. Normal arkadaşların gibi görünmemeye çalışırlar.
 6. Sosyal medyaya hemen ekleyip saldırmaya bilir (Kaybetme korkusu ile)
 7. Kimi utangaçlara nazaran, yüzsüz olan tipler tam tersi gözlerini dikip size bakabilir ne istediğini anlamanız için

ve bu liste böyle devam ediyor. Sanırım mantığı anladınız, uzaktan kaçamak işler genellikle bu hoşlantının belirtileridir.

Bakışlar

Bakışlar, bakışlar.. Bakışlar her zaman sevginin işaret dilidir, kim ne derse desin insan bakışı ile sevgisini çoğu zaman belli eder, kimi zaman ise arzusunu belli eder. Ama bir yabancının bakışı sevgi ile olmaktan ziyade hoşlantı bakışı olabilir, bu gülümsemeli, göz kaçırmalı vs. gibi yani.

Bu aşamada yapabileceğiniz şey bakışını yakaladığınız anda sizin de bakmayı denemeniz, bu olay ancak böyle böyle yavaş yavaş çözülebilme ihtimaline sahiptir.

Fakat, sapık bakışlar ile hoşlantı bakışlarını ayırt etmek önemli bir faktör tabii ki.

Tanımadığınız Birinin Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız

Karşınızdaki insan utangaç bir insan ise işiniz zor demektir, hele ki bu kişi erkek ise, utangaç erkeklerin hoşlanma belirtileri ne olursa olsun size açılamayacakları için bu işin bir sonu yok gibi bir şeydir.

Bu yabancı birinin yabancılık seviyesine göre de bu durum değişebilir.

Bunu şöyle örneklersek.Aynı ortamda bulunduğunuz yabancı biri size bakıyor, saçlarıyla oynuyor sizi süzüyor vb. sizinle konuşurken heyecanlanıyor gibi durumlar mevcut ise bu hoşlanma belirtileri olabilir.

Fakat size çok daha yabancı ve uzak birinden bahsediyorsak sadece uzaktan uzaktan bakıyor ise bu durum biraz daha karmaşaya sürüklenebilir.

Yapılması Gerekenler Nelerdir?

 • Eğer ki bu kişiden hoşlandığınız için takibe aldıysanız bu takibi yoğunlaştırmanız gerekmektedir.
 • Bu yabancı kişinin bir adım atmasını beklemek hata olur, kendiniz bir hamle yapmalısınız en azından yabancılık işinden çıkmak için.
 • Aynı ortamlara girmenin yolları aranmalıdır.
 • Kendinizi ezik görmeden, sizden hoşlanacağını ihtimalini göz önünde bulundurarak karşınızdaki kişiye yaklaşmayı deneyin.
 • Erkeğin ya da kadının sevdiğini nasıl anlarız düşüncesini burada aramaktan ziyade kendinizde bir şeyleri çözmeye çalışın.

Sevmeyen bir erkek ya da sevmeyen bir kadın kendini çok kolay bir şekilde belli eder.

Bir kızın sevdiğini ya da bir erkeğin sevdiğini merak ediyorsanız öncelikle bu kişiye yakın olmayı denemelisiniz uzaktan hiç bir şeyi anlamanız mümkün değildir.

Karşındaki kişinin seni sevdiğini nasıl anlarsın bilmem ama hoşlanan erkek ne yapar ya da hoşlanan kadın ne yapar kendinize bunu sorgulatın.

Bir de karşınızdaki insan evli mi bekar mı kişisel bilgilerini çevreden toplamaya çalışın öyle kör kütük herkese yaklaşmayın efendim salak değilsiniz nihayetinde.

Aşık olmak sevmek öyle kolay şeyler değildir, siz buna her zaman hoşlanmak olarak yaklaşın. Bu da çoğunlukla görüntüden hoşlanmaktır.

Kızın sevdiğini anlamak zordur, erkeğin sevdiğini söyletmek zordur, bu sebeple sevdiklerinize hoşlandıklarınıza her zaman daha yakın olursanız iki taraf içinde ortada bir sorun kalmaz.

Bir erkek bir kısa neden bakar?  Sadece sevdiği için bakmaz bunu aklınıza sokun. Erkek gördüğü her kadına bakabiliyor bazen.

Bu soruyu sormaktan vazgeçin. Hoşlandığını belli etmek istiyorsan bakarsın, bu kadar net.

Peki bir erkek kıza bakarken neden gülümser?

bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsın konusundan faydalanarak, erkeklerin sizden hoşlandığını gösteren hareketlere de bakabilirsiniz.

Sizin dikkatinizi çekmeye çalışabilir, kendisini hoş göstermeye ve ilgilendiğini göstermek amaçlı bu tarz şeyler yapabilir.

 

 

Tanımadığın Birinin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.