Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın?

 Erkekler kadınlar kadar duygularını gizleyen canlılar değillerdir, fakat birini seviyorsa açılmaya cesaret edemeye biliyorlar, bunun sebebi de çoğunlukla reddedilme ya da yanlış anlaşılma korkusu olabiliyor. Sevdiğini gizleyen erkek nasıl davranır hep beraber inceleyelim. Bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsın? ve ya anlarsınız? Birinin sizden hoşlandığını nasıl anlarsın?

sevdiğini gizleyen erkek nasıl davranır

Sevdiğini Gizleyen Erkek Nasıl Davranır?

Öncelikle Bir kızın sizden hoşlandığını nasıl anlarsın? Yazısından kadınlar için olan yazıya ulaşabilirsiniz. Yazımıza geçelim.

Sevdiğini gizleyen erkek klasikleşmiş bir tiptir artık, çünkü erkekler sevdiğini söylemeye çoğu zaman cesaret edemez, hele ki ülkemizde. Fakat söyleyemediği gibi sizinle ilgilendiğini de bir şekilde farkında olmadan göstermektedir.

Erkekler neden hamle yapmıyor sevdiğini neden söylemiyor diyorsunuz. Fakat teklifi erkek yapar kalıplarından dolayı erkek bazen bu konuda çekimser kalabiliyor.

Şunu da unutmayalım ki, bu bahsettiğimiz erkekler önüne gelene çıkma teklif eden, önüne gelenle şansını deneyen erkek türü değil, bu tür erkekler dışarıda her kadına teklif ederek tamamen olayı farklı bir amaca çekmiş durumda oluyorlar.

Ne yazık ki Türkiyede bir çok kadın bunlara maruz kalıyor, bir yerde otururken gelip tanışma teklif edenler vs. hiç bir zaman rahat yüzü göstermiyorlar.

Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın? Gelin biz hedefteki erkeğimizi tanıyalım. Hoşlanan erkek aşık olduğunu nasıl belli eder?

  Erkekler Ciddi Düşündüğü Kıza Nasıl Davranır?

Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Artık çocuk olmadığınıza göre küçük şakalaşmalar, saç çekmeler kötü davranmalar vs. sevgi göstergesi olmaktan çıkmıştır. Bunun yerine

daha akılcı işaretler bulmak gerekmektedir. Sonucunda çocuk değiliz. Bunları maddeler halinde inceleyelim bakalım.Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın?

1. Sizi etkilemeye çalışır

sevdiğini gizleyen erkek

Bu erkek tipi her ne kadar teklif edemese de sizi etkilemek için çeşitli yollara başvurur, ve etkilendiğinizi görmekte hoşuna gider.

İhtiyacın olan her şeyi senin için yapabilir. Senin korumak için birine ihtiyacın mı var? o yapar. Evin etrafında sana yardım edecek birine mi ihtiyacın var, o yetişecek.

Ayrıca, sürekli kendisinden bahseder başarılarını ve mücadelelerini sizinle paylaşır, size çalışkan ve zeki olduğunu gösterir. Bu davranışıla bu kişiyi bir narsist olarak düşünmeyin, çünkü bir narsist daima kendinden bahseder ve narsistlere göre kendisi en iyisidir.

Ama onun göstermeye çalıştığı sahip olmaya değer bir adam olduğudur,  mücadeleci olduğunu ve sizin için en doğrusu olduğunu göstermeye çalışacaktır.

2. Tekliflerinizi asla geri çevirmez

olumlu erkek

Aklınızdan ne plan geçiyorsa, artık onun da planı odur. Programını temizler ve her zaman sizin için zaman yaratmanın bir yolunu bulur.

Meşgul olsa bile, birlikte yapabileceğiniz başka bir şeyler sunar. Onu aradığınızda ona güvenebileceğinizi ve teklifinizi kabul edeceğini düşünüyorsan eğer, bu demek oluyordur ki bu işaretler size karşı bir şeyler hissettiğini gösterebilir.

3. Çevrenizde genellikle başka kadınla zaman geçirmez

Bazen bayan arkadaşları vs. olabilir, ama size bu kişilerden fazla bahsetmemeyi ve bu kişiler ile zaman geçirmemeyi tercih eder, genellikle sizinle zaman geçirdiğini göstermeye çalışır.

Bu arkadaş olsanız bile hayatında başka birinin olmadığını göstermeye çalışması ile eş değer bir durumdur aslında. Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın? Bunun cevabı bu olabilir diye düşünüyoruz.

  Sevgiliyle Yapılacak Şeyler, Sevgiliyle Yapılacak Aktiviteler

4. Hayatınızdaki diğer erkeklerle dalga geçer

Bu onun yapmayı en sevdiği şey, çünkü o sizin için tek adam olduğunu görmenizi istiyor, sahip olduğunuz en doğru kişinin o olduğunuzu görmenizi istiyor.

Fakat burada önemli olan, onlarla nasıl dalga geçtiğini görmektir. Eğer şaka yapıyorsa ve aslında komikse, demek istediği sadece yüceltmek ile alakalı bir durum ise, ve bu kişilerin hareketlerini eleştiriyor ise, size burada bir işaret veriyor demektir.

O adamlar işe yaramaz tercih edeceksen eğer beni tercih et demeye getiriyordur.

5. Vücut dilini kullanıyorsa

vücut dili

Konuştuğunuzda tüm algısını size yönlendiriyor ve bakışlarını sizden ayırmıyor ise bu iyiye işaret bir durumdur.

Utangaç biri değilse eğer göz temasından kaçınmayacaktır. Erkekler görsellikten hoşlanan canlılardır, görmeyi bakmayı çok severler

bu sebeple hoşlandıkları kişiye bakmayı da severler.

Bilindiği gibi sizinle konuşurken başını kaşıyorsa, sağa sola  yatırıyorsa,  yanlışlıkla dokunduğunuzda kendini geri çekmiyorsa

bunlar sizden hoşlandığına dair işaretler olabilir.

6. Başka bir adam hakkında konuştuğunuzda sessizleşiyorsa

Bir Erkeğin Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın? Eğer dikkatinizi çekmeye başlayan bir erkek hakkında konuşuyorsanız, ya da az da olsa bir erkeğe ilgi duyduğunuzu ifade ediyorsanız

ve karşılığında hemen susup, karşılık vermiyor konuyu değiştirme taktiği uyguluyor ise bu konudan rahatsız olduğunu gösterir

bu da bazı şeylere işaret olabilir değil mi? Ya da size yaklaşan bakan vs. adam olduğunda bundan rahatsızlıkta duyabilir.

Bu durumda da sizi sahiplenmiş ama konuyu açamamış anlamına geliyor olabilir.

7. Sıcak soğuk oyunu oynuyorsa

Bir gün sizinle çok ilgili sizi göklerde uçuruyor lafları ile ilgisi ile, ama bir dahaki gün bakıyorsunuz adam ortada yok.

Sizle iletişimi koparmış vs.

Bunun açıklaması şöyle olabilir, sizi seviyor ama kararsız, önünde bazı engelleri olabilir.
Belki de reddedilmekten korkuyordur. Ya da sevmekten sevilmekten bir ilişkiye başlamaktan korkuyordur.

  Tanımadığın Birinin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Bir gün size fazla yakınlaşıp alışıyor, sevdiğini hissediyor güzel zaman geçiyor.

Ama bir dahaki gün olmayacağını düşünerek uzaklaşıyor olabilir, ortada kalmış olabilir.

Sürekli bu tarz eğilimler içinde ise üstüne çok gitmeyin, bu oyunlara gelmeyin. Akışına bırakın. Olmaması belki de daha hayırlı olabilir.

8. Bilinçsiz sevgi hareketleri ve davranışları

Bilindiği gibi insan sevdiği zaman bazı hareket ve davranışlarını kontrol edemez.

Aceleci ve fevri çabucak bir şeyler olsun diye bir şeyleri kelimeye döker ama cesaret edemez,

aslında ağzınızı arıyordur. Sizden bir hareket bekliyordur. Bir yakınlık görse tamamen değişecektir.

Aslında bu tarz erkekler açılması en kolay erkeklerdir. Sosyal medyanın gelişimi sayesinde.

Ama genelde erkeklerin açılmama nedenleri yanlış anlaşılma ve sonucunda reddedilip tamamen kaybedebilme korkusu olmaktadır.

 

Kaynak: https://herway.net/love/12-signs-a-man-is-in-love-with-you-but-hes-hiding-it/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.