Whatsapp Son Görülme Kapatanları Görme

Whatsapp’ta son görülme kapatanları görme meselesi çokta zor bir iş değildir aslında. Biliyoruz bir çok son görülmesi kapatan insan sinirizi bozuyor, aslına bakarsanız ben de son görülmesini kapatanlardan biriyim. :)

Bu sebeple Whatsapp’ta son görülmeyi kapatsalar bile aslında bunu görmenin ufak yollarını zamanla detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağız.

Whatsapp çevrimiçi olduğunda bildirim

Evet aslında meselemiz tamamen bundan ibaret, her ne kadar kimileri whatsapp son görülme sabitleme yolları arasada, aslında saklayamayacağı bir şey vardır o da çevrimiçi durumu. Son görülme değiştirme meselesini istediği kadar araştırsın bir sonuca ulaşamayacaktır. Çünkü son görülme dondurma sanıldığı kadar kolay bir mesele değildir aslında.

Bir şunu düşünün. Son görülme nedir? son çevrimiçi olduğumuz zamandır. O zaman bize ne lazım? son çevrimiçi olduğu zaman lazım değil mi?

Biliyorum ne demek istediğimi gayet iyi anladın bile. :)

 

whatsapp son görülme kapatma

 

O zaman meselemize odaklanalım. Evet arkadaşlar whatsappta çevrimiçi görünmeme ne yazık ki en zorlanacakları durumlardan biri olduğundan kaçışları yok demektir. (Whatsapp web bazen sürekli çevrimiçi gösterebiliyor bu biraz sıkıntı çıkarabilir)Ama gece gündüz whatsapp web açık duracak değildir herhalde.

ücretsiz bazı whatsapp takip programları var fakat çokta işlevsel olmuyorlar, bozuk olabiliyorlar. Eskiden işler daha kolayken biraz zorlaştı bu sebeple. Whatsapp son görülme takip etme o yüzden biraz daha ciddileşti. Whatsapp çevrimiçi olunca haber ver uygulamalarından bahsediyorum evet.

Whatsapp Çevrimiçi bildirimi

Bu uygulamalar whatsapp üzerinden çevrimiçi bildirimler yollayarak bu kişinin en son ne zaman online olduğuna dair sizlere net bilgiler sunacaktır. Bu sebeple bir kaç program inceleyelim sizlerle.

 

Whatsapp’ta son görülme kapalı olsa bile görme

Öncelikle bunun için aşağıdaki adımlar ile uygulamayı indirip söylenenleri yapmanız sağlıklı olacaktır.

 •  WhatsLog – Çevrimiçi Takip Play Store’dan yükleyerek WhatsApp kullandığınız telefonunuza yükleyin.
 • Wlog – Üstteki uygulama silinmiş ise bunu yükleyin
 • WhatsLog’u yükledikten sonra açmak için Uygulama simgesine dokunun.
 • Ana ekranda Hemen Başla’yı seçin.
 • Sonrasında ücretsiz dene kısmına telefonunuzu ve isminizi girerek giriş yapabilirsiniz.
 • Kayıt olduktan sonra, Son İzlenmesini izlemek istediğiniz kişi numarasını girmeniz gerekiyor ya da rehberden ismini seçmelisiniz.
 • Numarayı Elle girmek yerine kişiyi doğrudan Kişi listesi’nden (rehberden) doğrudan seçmek için REHBER üzerine dokunun .
 • Son Görülme zamanını görmek İstediğiniz Kişiyi ayarladıktan sonra Devam üzerine dokunun.

Son görülmesi gizli olsa bile En son görülen kişiyi seçin ve Devam edin

 • Bitirdiniz! Şimdi, WhatsLog Uygulamasının içerisinde, tüm çevrimiçi / çevrimdışı zaman bilgileri, kişi aşağıdaki resimde gösterilen Gizlilik Ayarlarından Son Görülme’yi gizlemiş olsa bile kaydı tutulur.

Seçilen kişinin Son Görülmesi Gizli olsa bile Online Çevrimiçi ve Çevrimdışı Zaman Damgalarını Görüntüle

 • Ayrıca, belirtildiği gibi kişi WhatsApp’da Çevrimiçi hale gelir gelmez hemen bir bildirim alacaksınız.
 • Ve bu bildirimler loglanarak ne zaman girip ne zaman çıktığını görebileceksiniz.

“Eskiden WhatsDog Diye bir program vardı ve tamamen ücretsizdi, Whatsapp’ın buna bir çare bulması gerekiyor.”

Eklediğiniz kişinin WhatsApp’ta Çevrimiçi Olduğuna dair Bildirim
Bu şekilde, herhangi birinin WhatsApp’da ne zaman Çevrimiçi olup olmadığını da öğrenebilirsiniz. WhatsLog 2 saat ücretsizdir. Sonrasında dilerseniz ücretli sürüme geçiş yapabilirsiniz. Uygulamanın sadece 2 saat ile kısıtlanması tabii ki en kötü olaylardan birisi. :/

Size çözüm olabilecek başka yöntemleri araştıracağıma cidden inanmanızı istiyorum, çünkü bu meselenin ne kadar önemli olduğunun farkındayım, zamanında çok fazla araştırma yapmıştım, bu yazdığım yazı ziyaretçi vs. alırsa eğer yani birilerinin ilgilendiğini görürsem daha çözümsel yollara gitmeye çalışacağım sizler için umarım.

Whatsapp Son Görülme Kapatanları Görme (YENİ YÖNTEM) – 2020

Üstteki yöntemler ne yazıkki uygulamaların marketten silinmesi ile birlikte deaktif hale geldi.

Bunun yerine bir sonraki sayfada bahsedeceğimiz yöntemi kullanabilirsiniz. Hadi Hep beraber sonraki sayfaya geçip bakalım.

Whatsapp Son Görülme Kapatanları Görme” için bir yorum

 1. Uygulama gerekten çok sağlammış çok işimi gördü desem yalan söylemiş olmam, insanlar kıllanmaya başladı ama gece gündüz uyumayıp beni mi takip ediyorsun filan demeye başladılar :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.