Erkekler Ciddi Düşündüğü Kıza Nasıl Davranır?

Merhaba okurlarım,

Erkek ciddi düşündüğü kıza nasıl davranır?

Konusunu işleyelim dedim bugün. İlişkiler üzerine uzman olmasakta belli bir kitleyi etrafımıza toplayarak sorduğumuz sorular ile yanıtlar alarak fikirlerimizi ortaya beyan ediyoruz efendim.

Hadi bakalım gelelim konumuza. Bir erkeğin ciddi düşünüp düşünmediğini nasıl anlayabiliriz ya da dışarıdan anlaşılabilir mi? Öncelikle merak edilen soruların bunlar olması gerekmektedir.

Bilinmediği üzere, daha önce Kaybetme korkusu olan erkek nasıl davranır konusunu işlemiştik, bu konuyu da merak ediyorsanız linke tıklayarak gidebilirsiniz.

Erkekler Ciddi Düşündüğü Kıza Nasıl Davranır? 1

Erkeğin Ciddi Düşündüğü Nasıl Anlaşılır?

Erkek denen bu canlı, özünde çok basit bir yapıya sahiptir bildiğiniz gibi, kadınlar gibi anlaşılması güç değildir. Yaptığı her hareket bir şeylere bağlanabilir. Bu sebeple erkeklerin bu hareketleri onları kolayca ele verebiliyor. Fakat bu hareketler demek değildir ki kesin böyle olsun, çünkü farklı karakterlerde insanların olabileceğini unutmamak gerek, öyle ki öyle bir erkeğe denk gelirsiniz ciddi düşünme vs. hak getire.

Ama öyle bir erkeğe denk gelirsiniz ki, daha ilk aydan sizinle evlenmek için uğraşabilir. Bu karşınızdaki insanın yapısı ile alâkalı, ama şöyle bir durum var.

Evlenmek isteyen kişi sizi sevmiyor tek derdinin evlenmek olduğu durumu da çıkabiliyor bazen ortaya. Bu sebeple uzun süreli ilişkiler taraftarıyız tabii ki.

Erkeğinizi dikkatli seçin hanımlar!Aile / Kardeşler ile tanışma faslı

Erkekler Ciddi Düşündüğü Kıza Nasıl Davranır? 2

Evet! Bu büyük bir adım, hatta en büyük adım inkâr etmemek lâzım.. fakat şöyle bir durum var. Öncelikle karşınızdaki erkeğin genişliğini ve rahatlığını tartmanız gerekmekte bu durumda. Çünkü karşınızdaki erkek geniş ve rahat ise, aile ile tanışma işi o kadar da ciddiye alınmayabilir.

  Tanımadığın Birinin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Çünkü öyle tanıdığım Erkekler var ki, kızın ailesiyle tanışıp ailesinin evinde kalacak genişliğe sahip iken ayrılıp giden. Yani bu ağırbaşlı karakterlerde ciddi bir durum iken, diğerlerinde çok büyük bir etki sağlamayabilir. Ciddi düşünmek konusu burada size belirginlik sunacaktır.

Sık sık gelecekte yapılacaklar hakkında hayaller kurmak

Erkekler Ciddi Düşündüğü Kıza Nasıl Davranır? 3

Bu konu da önemli bir faktördür, bir erkek sık sık gelecekte evlilik ile alâkalı sizinle konuşuyorsa evlilikte yapacaklarınızdan bahsediyorsa, bu erkek sizi seviyor ve ciddi düşünüyor anlamına gelebilecektir. Çünkü ciddi düşünmeyen erkekler bu tarz konulardan genelde kaçınabilirler.

Evlenince evimizde şu olsa bu olsa, şuraya gitsek, şurada şunları yaparız vs. gibi bahsedilen içerikleri siz de az çok anlamışsınızdır. Bu detaylar önemli tabii ki.

Menfaat dışında konular ise gelecek ile alakalı bahsedilen konular. Tamamdır o iş bir sıkıntı yok demektir.

Bebek Hayali Kurmak

Erkekler Ciddi Düşündüğü Kıza Nasıl Davranır? 4

Erkekler ciddi düşündüğü kıza nasıl davranır? Genelde kadınlar, bir erkek bebek hayalinden bahsediyorsa tamam o ciddi düşünüyordur düşüncesine kapılabiliyorlar, fakat erkekler babalık duygusunu tatmadan o psikolojiye çokta iyi girmeyi başaramıyorlar aslında.

Bazen bir erkeğin bebek konusunu açmasının sebebi aklına cinsellik gelmesi bile olabilir. Bir şekilde konu ona bağlanabilecektir sonuçta.

Fakat başka konularda şüphe bırakmayacak seviyede size bağlı bir insandan bahsediyorsak eğer, bebek hayali kurmak tabii ki ciddi düşünen bir erkek için sizinle olan ortak geleceği hakkında mutlu hissettiren bir faktör olabilir.

Evlilik ile alâkalı ekonomik kaygı hissetmeye başlaması

Evet.. Önemli bir faktör daha, eğer ki bir erkek sizinle ciddi düşünüyor ve evlilik konusunda bir adım atmaya çalışıyorsa öncelikle bunun maddi boyutlarını kafasında ölçüp tartmaya başlayacaktır. Ve bu erkek için endişe verici boyuta ulaşabilecektir. Eğer ki bu konudan size bahsettiyse zaten artık sınır aşamasına gelmiş demektir.

  Aşık Olduğumuzu Nasıl Anlarız?

Fakat tabii ki dolandırıcı tipli erkekleri bu sınıfa katmamak doğru olur, bilindiği üzere bazı dolandırıcı tipler kadınlardan para koparabilmek için bile maddi kaygılarından bahsedebiliyor, aman dikkat.

 

Sizi arkadaşları ile tanıştırma çabası, arkadaşlarına sürekli sizden bahsetmesi

Erkekler, ciddi düşünmediği kadınlar hakkında genelde arkadaşları ile konuşurken biraz edepsizleşebilir Ve o kişi hakkında konuşmaktan çekinebilir. Fakat ciddi düşündüğü bir kadın için asla hakkında konuşturmaz, hatta sürekli hakkında konuşur.

Bugün sevgilimle şunu bunu konuştuk, bugün ayşe ile şöyle planlarımız var vs.

Gibi olabilir.

Erkek Sevdiği kadın hakkında cinsellik düşünmez mottosu

Erkekler Ciddi Düşündüğü Kıza Nasıl Davranır? 5

Arkadaşlar.. Erkek denilen canlı sağlıklı ve bir problemi yoksa devamlı cinsellik düşünebilir, eğer ki düşünmüyorsa anormal bir durum olabilir.

Hele ki sizin hakkınızda cinsellik düşünmüyorsa durum daha da ciddi diyebiliriz, şöyle ki insan sevdiği kadını, sevdiği kadar fazla da arzulayacaktır.

Aşk ve bu konular birbirleri ile bağlantılıdır.

Ben ona dokunmaya kıyamıyorum

Olayı pek gerçeği yansıtan bir olay değildir. Burada kıyamamak olayı başka yerlere çekilebilir, üzülmesini istemiyorum vs. Fakat onun hakkında cinsel arzularım var fakat kıyamadığımdan dokunmuyorum lafı da aslında yetersizdir.

Çünkü erkek ciddi düşündüğü insan ile ne olursa olsun evleneceğini düşünerek bazı şeyleri göze almayı bekleyebilir.

Bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsın konusuna giderek, erkeklerin sizden hoşlandığını sevdiğini anlamanın yollarına bakabilirsiniz.

Yazımız biraz uzun oldu buraya kadar okuyarak geldiyseniz eğer hepinize tek tek teşekkür ederim. :)

Erkekler Ciddi Düşündüğü Kıza Nasıl Davranır?” için 4 yorum

  1. Cinsellik konusuna katılıyorum, ben sevdiğim kadını istemeyeceğim de kimi isteyeceğim hele lafa bak. Erkek ciddi düşünüyorsa direk söyler zaten saklamaz diye düşünüyorum, yanılıyor muyum beyler? Ben sevdiğim kadına ciddi düşündüğümü belli ederim ama düzenbazlar da yok değil tabi.

  2. Valla bence erkek ciddi düşündüğü kızı her şekilde belli eder, ama bunun en önemli faktörü evlilik konusundaki tavrı ve yaklaşımlarıdır diye düşünüyorum, en azından benim erkek arkadaşımda öyle oldu yani.

  3. Merhabalar, çok güzel bir yazı olmuş. İyi Cuma akşamları dilerim. Erkek sevgilim var halıda oturmayı o da çok seviyor. Çok faydalı oldu bu bilgiler. Cinsellik hiç yaşamadık çünkü bana kıyamıyor. Ama ben cinsellik düşünen bir bayanım, aklımdan çıkmıyor. Erkek sevgilimi bu konuda nasıl ikna edebileceğimiz hakkında bir yazı paylaşırsanız sevinirim. Uşaktan selamlar, Nazife, 28

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.