Birinin Seni Düşündüğünü Nasıl Hissedersin?

Sen birilerini düşünüyorsun, ama birinin seni düşündüğünü nasıl hissedersin? Merak etme! Birini sürekli olarak düşünmek aslında o kişinin de seni düşündüğüne işaret olabilir..

Bir erkeğin ya da kızın sizi düşündüğünü anlamanın yolları çok çeşitli olabilecekken biz özet geçeceğiz.

 

Aklımızdan geçen düşünceler

Genellikle aklınızdan geçirdiğiniz düşünceler, sizler için bilgilendirici işaretler de olabilirler. Zihin boş kaldığı zaman değerlidir, Eğer ki zihnimizi, telefon kurcalamak, oyun oynamak, televizyon seyretmek gibi aktiviteler ile meşgul edersek, duygularımızı çok içsel yaşarsak zihnimize odaklanamaz ve sorunları çözemeyiz.

Birinin Seni Düşündüğünü Nasıl Hissedersin?

Öncelikle söz konusu düşünme ilişki, sevgili hoşlanma ve benzeri şeylerden bahsediyorsanız eğer, biri sizi düşünüyorsa bunu her hareketi ile belli eder, bunun için çok fazla işarete lüzum yoktur aslında.

Şöyle ki biri sizi düşündüğünde genellikle şu durumlar gözünüze çarpabilir.

 • Çaktırmadan size baktığını fark edebilirsiniz.
 • Sizinle temas kurma çabasında olabilir.
 • Yakınınızdaki insanlar ile diyalog haline girebilir.
 • Gittiğiniz ortamlarda tesadüfen karşılaşabilirsiniz (Aslında tesadüf değildir)
 • Beden dili bu konudaki en önemli faktördür, bu faktör sizin diğer söz konusu durumlardan çok daha fazla yardımcı olacaktır.

Bu ve benzeri durumlar ile karşı karşıya kaldığınızda bu kişinin sizinle ilgilendiğini gözlemleye bilirsiniz.

Psikolojik – Psişik yaklaşım

Bazı inanışlara göre psişik durumlar bazen şöyle örneklenebiliyor, bir insan ile ortak bir alanda bulunduğunuzda ortak bir şeye baktığınızda örneğin bir arabaya bakarken ikiniz de o arabayı düşünebiliyorsunuz. Bu bir tesadüf sınıfına girmez tabii ki.

Fakat, Aniden bir kişi aklınıza hiç bir sebep yokken geldi ise psişik olarak karşılığında da bu kişinin sizi düşünmüş olabilme ihtimali mevcut olduğundan bu psişik olarak size de aktarılmaktadır, ya da tam tersi olacak şekilde.Bu sebeple bazen bu nasıl tesadüf diyerek şaşırdığımız olaylar buna örneklenebilir. Ya da tam da sen aklımdan geçiyordun vs. gibi muhabbetler.

Birini düşündüğünde onunda seni düşünmesi psikolojik ve psişik yaklaşımda mümkün olabiliyor.

Bu konudaki diğer düşünceleri birini sürekli düşünmek konusundan detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

Genel – Adetsel yaklaşım

Bu yaklaşıma göre karşınızdaki insanın aklına gelebilmek düşünebilmesi için tetikleyici unsurlar gerekebilmektedir. Bunlar da genelde sık sık akılda kalıcı olabilecek hatıralar olabilir, bu sebeple bu kişi ile gündelik olarak sık sık yapılan şeyler ile alâkalı hatıra unsurları oluşturmak gerekir aksi halde hafızadan yavaş yavaş yok olabilirsiniz, bunun genel tabiri buradan gelmektedir. Bazen bir fotoğraf bile sizi ömür boyu yaşatabilmektedir.

Buna sebep olan faktörler.

 • Bilinçaltında birikenler
 • Karşınızdakini düşünme sıklığı
 • Görülüpte unutulan rüyalar
 • Ortak bir çok paylaşımın olması

birinin seni düşündüğünü nasıl hissedersin

 

İlişkide karşı tarafın sizi düşündüğünü anlamak

Gelin gelelim asıl merak edilen konuya, birini seviyorsunuz ve sizi düşünüyor mu seviyor mu hissetmek istiyorsunuz, bu aslında kolay bir şey olmasa da insan bedeni kendini fazla ele veren bir yapıya sahiptir. Bu meseleyi aştıysanız eğer Erkekler ciddi düşündüğü kıza nasıl davranır? konusu ile hakkınızda ciddi düşünülüp düşünülmediğini öğrenebilirsiniz.

Çeşitli işaretler ile istemesenizde karşı  tarafı düşündüğünüzü sevdiğinizi gösterebilirsiniz. Bunu istemeden hissettirirsiniz zaten.

Beden dili

Beden dili genellikle ifade ettiği şeyler ile sık sık kendisinden bahsettirir. Örnek kadınların hoşlandığı birinin yanında saçı ile oynaması ya da erkeğin ensesini kaşıması sık sık kafasını çevirmesine rağmen çaktırmadan size bakmaya çalışması vs. gibi durumlardan söz ediyoruz. Normalde yapılmayacak bu hareketleri yapmaya başladıklarında kendilerini açığa çıkarırlar zaten.

Ruhsal işaretler

Bunlar daha çok dışarı vurulan ruhsal durumlar olabilir, yani bir konuşmada bir sözde anlaşılabilen şeylerdir. Eğer karşınızdaki insan hiç açık vermiyor ise zaten şansınızı çok zorlamanıza gerek yoktur. Fakat karşınızdaki insan size sevgililik, sevmek, hoşlanmak vb. konularda şakalar espriler bile yapıyorsa bu bir şekilde sizi düşündüğüne işaret olabiliyor.

Birinin sizi düşünmesi sizden hoşlandığı anlamına gelir mi?

En önemli sorunun cevabı ise bu konuda ne yazık ki olumlu bir cevap veremeyeceğiz, herkes herkesi düşünebilir, bir insan sizi sadece sevdiği için düşünmez.

Yeri geldiğinde insanlar birbirlerini sevmedikleri için bile düşünebiliyorlar.

Ama her insan kendisinin başka insanlar tarafından düşünülmesini ister, böylece ego faktörü devreye girerek kendimizi daha rahat hissetmemizi sağlayabilir.

Yazının Devamı için: Birinin Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın

 

 

 

Birinin Seni Düşündüğünü Nasıl Hissedersin?” için 5 yorum

 1. Birinin seni düşündüğünü nasıl hissedersin? Ancak hislerin güçlüyse ve telepatik güçlerin varsa hissedersin. Başka türlü zor bu işler. Ya da çok aşıksan ve sevdiğin kişiyle aşk bağın varsa o bağ sana hissettirir.

 2. Gerçekten çok ilginç bir konu. İnsanlar birbirlerini düşündüklerinde bir şekilde bir bağlantı oluyor sanki gerçekten şaşırtıcı bir durum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.